'{SARDABIR_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>'{SARDABIR_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اخباربانک - سپرده گذاران بانک آینده بصورت رایگان بیمه می شوند
سپرده گذاران بانک آینده بصورت رایگان بیمه می شوند
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب: ۵۵۷۲۱
 
 
Share/Save/Bookmark
۹
 
اخبار بانک: بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن‎ها، طرح بیمه رایگان سپرده‎گذاران را از تاریخ بیست و دوم مهر ماه سال 96، در شعب خود عملیاتی کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران بانک آینده، خدمت نوینی است که از سوی بانک آینده به پاس همراهی و وفاداری مشتریان گرانقدر، به آنها عرضه می شود.

در این طرح، سپرده گذاران بانک آینده، بصورت رایگان و با شرایط ویژه، تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی(جبران هزینه‌های بستری در بیمارستان)، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، بیمه عمر و حوادث از طریق شرکت بیمه رازی، قرار می‌گیرند.

هر یک از مشتریان ارجمند بانک آینده، در صورتی که دارای انواع سپرده بلندمدت یک ساله با مجموع مبالغ ۵۰ (پنجاه) میلیون ریال و بیشتر تا سقف ۲۰۰ (دویست) میلیون ریال باشند، بطور خودکار تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار خواهند گرفت.

ضمناً تمامی مشتریانی که موجودی سپرده آنها نزد بانک آینده، بین ۲۰۰ (دویست) الی ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال باشد، از مزایای بیمه آتش سوزی منازل، بیمه عمر و حوادث و در صورتی که سپرده آنها بیش از ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال باشد؛ علاوه بر بیمه های آتش سوزی منازل و بیمه عمر و حوادث، از خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز بهره‌مند خواهند شد.

شایان ذکر است؛ این طرح در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی، با توجه به مبلغ سپرده گذاری بلند مدت و با امتیازات مختلف، برای مشتریان بانک آینده در نظر گرفته شده است.

مشتریان می تواندد برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.
 


۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۳:۰۹:۵۰
احسن به این فکر عالی (126816)
 
علي
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۲۰:۱۱:۳۹
رَآه جديد براي جمع كردن پول مردم (126867)
 
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۳:۳۸:۲۴
واقعا وقتی میگن بهترین بانک با سند و مدرکه بیراه نگفتن (126819)
 
نا شناس
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۲۳:۰۲:۴۲
از همه جا بی خبر اولین بانکی که این طرح رو گذاشت پاسارگاد و پارسیان بودند سال ۹۰ بیخود جو نده (126886)
 
علیرضا جانمحمدی
United States
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۳:۴۳:۳۶
با سلام افق روشنی را برای بانک اینده از قبل میدیدیم انشا الله موفق باشید ...این شد بانک اسلامی وشایسته ... (126821)
 
محمد
Germany
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۴:۰۳:۳۵
ممنونم بانک اینده (126825)
 
رضا
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۴:۳۸:۴۷
بالاغیرتا پرداخت سپرده های افضل و تسریع به بخشین لطفا بزرگواری کنید مبلغ مون بابلاست حد اقل سود شو بدین
خیلی از این و اون قرض گرفتیم خسته شدیم واسه مردن هم بیمه تکمیلی قبول میکنین
ای تو روح پدرو مادر سیف ریس بانک مرکزی که ما رو بد بخت کرد خدا لعنت کنش (126833)
 
محمدرضا شیرزاد
Romania
۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۶:۵۶:۲۳
این موضوع مربوط به سپرده گذاری بعد از 96/07/23 می باشد و عطف به ماسبق نمی شود (126851)
 
کامران
۱۳۹۶-۰۸-۰۱ ۱۴:۳۵:۱۶
بله، امروز با بانک تماس گرفتم و گفته شما را تأیید کردند. پس نباید در مقاله ادعا شود که «به پاس همراهی و وفاداری مشتریان گرانقدر، به آنها عرضه می شود.» بنابر این، این یک تبلیغ است که سرمایه جذب کنند، نه اینکه از مشتریانشان قدردانی کنند. (127358)