شهاب ملی چیست؟
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب: ۸۵۷۶
 
 
Share/Save/Bookmark
 
چندی پیش محمدرضا حسین‌زاده، عضو هیات رئیسه بانک ملی به فارس گفته بود “مهمترین طرح توسعه بانک ملی در سال جاری راه‌اندازی شعبه تمام الکترونیکی شبانه‌روزی با عنوان شهاب ملی است”. دیروز اولین شعب شهاب در تهران راه اندازی و افتتاح شدند.

“شهاب ملی” یا “شبکه هوشمند الکترونیک بانک ملی” شعبی هستند که به صورت شبانه روزی انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می‌کنند. راه پرداخت روز اول افتتاح شهاب ملی، در شعبه خیابان انقلاب روبروی درب دانشگاه تهران حضور پیدا کرد و گزارشی تصویری از این شعب بدون کارمند تهیه کرد که در زیر مشاهده می‌کنید.

لازم به ذکر است راه پرداخت برای دریافت و تکمیل اطلاعات خود در مورد شهاب ملی، در ۲۳ آذر ماه با “بخش پشتیبانی اخبار و اطلاعات سایت” بانک ملی و “واحد ارتباط مردمی” بانک ملی تماس گرفت ولی کارشناسان از وجود چنین شعبی اظهار بی اطلاعی کردند. این در حالی است که این شعب در حال ارائه خدمت به مردم هستند. ما همچنین با بخش مدیران روابط عمومی تماس گرفتیم تا درباره این شعب اطلاعات کسب کنیم ولی به تلفن ما پاسخی داده نشد.

همانطور که در تصاویر نیز مشخص است، انواع گوناگون دستگاه‌های بانکداری الکترونیک در این شعب به کار گرفته شده است تا انواع خدمات را به مشتریان ارائه کنند. راه اندازی بانک‌های بدون کارمند با این وسعت کار قابل تحسینی است اما آنچه جای سوال دارد این است که چرا بخش ارتباط مردمی بانک ملی از وجود چنین شعبی اظهار بی خبری ‌کند و یا در صورت داشتن اطلاعات از ارائه اطلاعات خودداری می‌کنند!
 


 
سرعت و كيفيت اينترنت و موبايل بانك كدام بانك را تجربه كرده و رضايت داريد؟
بانك ملي
بانك پاسارگاد
بانك ملت
بانك صادرات
بانك تجارت
پست بانك
بانك پارسيان
بانك سامان
بانك اقتصاد نوين
بانك قوامين
بانك انصار
بانك مسكن
بانك سپه
بانك كارآفرين
بانك رفاه
بانك آينده
بانك شهر
بانك دي
بانك گردشگري
بانك توسعه تعاون