پیام مدیر عامل بانک صادرات برای درگذشت آیت‌الله هاشمی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب: ۴۹۶۳۶
 
 
Share/Save/Bookmark
۳
 
اخبار بانک: مدیر عامل بانک صادرات ایران رحلت حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک،متن پیام سیاوش زراعتی مدیر عامل این بانک به مناسبت درگذشت ایت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مطلحت نظام به شرح زیر می باشد.

انالله و اناالیه راجعون
گنج زری بود در این خاکدان
فقدان عالم مجاهد، بزرگ مرد پرهیزگار؛ یار صادق و وفادار امام راحل و همدل و همراه مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی خسرانی برای انقلاب و کشور است.

این عالم بزرگوار با ٦٠ سال تلاش و مجاهدت از جمله نخستین مبارزان راه دشوار خیزش ملی و از چهره های نقش آفرین و اثرگذار در پیروزی، تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی بود و در عرصه های مهم کشور با تدبیر و دور اندیشی ویژه ای که داشت منشاء خیر و برکت برای جامعه و نظام بودند.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان بانک صادرات ایران، رحلت این عالم فرهیخته که یکی از پرچمداران نهضت حق طلبانه وطن بود را به محضر حضرت بقیه الله روحی له الفداه، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی و خانواده ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مبارز راستین علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
 


۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۳:۲۶:۵۹
پول میزانم بده عمو جان (88956)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۷:۱۵
باسلام خدمت همه بررگواران همه ما رفتى هستيم بياييد درس بگيريم ما دو ساله كه محروم از پولمان هستيم وزندگيمان با سختي ميگذرد بياييد كه هنوز دير نشده خود را حق الناس نكنيم ميزان نا ميزان (88957)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۰۷:۳۲:۲۹
پول میزان رو بده عموجان ما هم ادم هستیم (89032)