نحوه پرداخت وجوه سپرده‌ گذاران کاسپین
تصمیمات جدید درباره تعاونی وحدت و افضل توس
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: ۵۶۳۰۳
 
 
Share/Save/Bookmark
۴۰
 
اخبار بانك: رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین کسر شده بود،در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است.
به گزارش اخبار بانك به نقل از خانه ملت، ولی الله سیف؛ رئیس کل بانک مرکزی در تشریح آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین گفت: بر اساس آخرین تصمیم مبلغ 200میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران اعم از سپرده‌گذارانی که زیر 200 میلیون تومان و بیش از این ارقام سپرده‌‌گذاری کرده‌اند پرداخت شود.

پرداخت 10درصد کسر شده از سپرده‌گذاران زیر 200 میلیون تومان کاسپین

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه مبلغ 10 درصدی که از سپرده‌گذاران زیر 200 میلیون تومان کسر شده بود در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است، افزود: در حال حاضر شعب کاسپین با خطوط اعتباری که بانک مرکزی باز کرده است،پاسخگوی سپرده‌گذارانی هستند که برای دریافت سپرده خود مراجعه می‌کنند و به تدریج تمامی سپرده‌گذاران را در نظر می‌گیرد.

وی ادامه داد: مابقی سپرده مشتریان که بالای 200 میلیون تومان سپرده‌گذاری کرده‌اند پس از شناسایی اموال جدید پرداخت می‌شود.

بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان در دستگاه قضا

سیف با بیان اینکه قوه قضائیه از طرق مختلف تلاش می‌کند تا با بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان شناسایی کند که دارایی‌های ایجاد شده در چه مسیری قرار گرفته است، یادآور شد: قوه قضائیه بررسی می‌کند که آیا دارایی‌ها بدون حق به به افراد دیگر منتقل شده یا خیر و دارایی‌هایی که شناسایی کند باز می‌گرداند و ظرفیت جدیدی برای پرداخت سپرده مشتریان ایجاد می‌شود.

تصمیمات جدید درباره تعاونی وحدت و افضل توس

رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: جلساتی به صورت منظم با نمایندگان سران سه قوه برگزار می‌شود که یکی از تصمیمات جدید در این جلسات درباره تعاونی وحدت و افضل توس بود که پیش‌بینی شده تا مبلغ صد میليون تومان پرداخت شود که البته هنوز تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده است، البته سپرده مشتریان تا 3 میلیون تومان پرداخت شده و حدود 76 درصد مشتریان این تعاونی‌ها تسویه حساب شده‌اند.
 


۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۳۰:۰۰
بالای صد تومن ها چی، چرا برنامه کامل اعلام نمیکنید (129979)
 
غارت شده الزهرا
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۹:۴۱:۵۱
خوش به حالتون که تا 100 تومن رو گرفتین ما موسسه الزهرا که فقط در مشهد است 3 سال است حتی یک ریال هم نگرفته ایم چرا ؟ چقدر ظلم ؟ (130092)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۰:۵۰:۳۰
وقتی در یک حساب زیر صد میلیون موجودی باشد، جمع کردن آنها برای افضل توس راحت است که مثلا ظرف یک ماه فلان مبلغ نیاز است تا مشتریان تسویه حساب کنند، ظاهرا دارایی های افضل امکان تسویه مطالبات سپرده گذاران را دارد (130108)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۳۲:۵۲
بعضی حسابا را که از اول اذر ۹۵ ،حساباشونا خورد کردن بانک مرکزی مسدود کرده. گناه ما چی بوده که شعب این کار را کردن.حالا حسابم مسدوده. تو را خدا با یک زن مریض گیر افتادم پیگیری کنید. (129980)
 
مالباخته افضل توس بدبخت
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۳۶:۵۴
آقای سیف یک فکری اساسی زودتر بحال موسسه افضل توس بکنید مردم مشکل دارن گرفتاری دارن اعتماد به سیستم بانکی شماها کردن وقتی سراسر ایران شعبه زدن و تبلیغ میکنن و مینویسن با مجوز بانک مرکزی. آخه این مردم چقدر باید زیر فشار باشند چقدر بدبختی رو تحمل کنند فقط میگین طی جلسه ای قرار شد... پس کی؟ کی وقت عمل هست؟ (129982)
 
Majid
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۳۷:۱۴
پس کی قراره تسویه زیر صد میلیون انجام بشه چرا زمان نمیگن؟ (129983)
 
الزهرایی فناشده
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۴۱:۲۳
باباچرابه الزهرارسیدگی نمیکنین به خداالزهراانگشت کوچیکه فرشتگان هم نمیشه بایک مبلغ کم مشکلش حل میشه خواهش میکنم به الزهرارسیدگی کنین (129986)
 
سپرده گذار وحدت
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۴۸:۳۵
آقاجان ما سپرده گذارا هم مثل زلزله زدها دار و ندارمون از دست دادیم با این تفاوت که اونا بلافاصله کمکهای مردمی دریافت میکنن ولی ما حدود 7 ماهه یک ریال از اموال غارت زده خودمونو ندادن!!!!!! انسانیت کیلو چنده؟!!! (129987)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۴۸:۵۷
آرمان چی شد ؟ (129988)
 
United States
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۵۲:۲۰
هرروز بااین خبرای تکراری سر مردمو گرم میکنین که چی ،هرروز همینا رو داریم میشنویم .بابا یه کاری بکنین که دردی از مردم دوا بشه (129989)
 
؟
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۴:۵۳:۳۳
لطفا متن خبر درست نوشته شود در مورد وحدت و افضل اون از صد میلیون تومان است یا صد میلیارد تومان (129990)
 
فاطمه
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۵:۰۰:۵۶
وقتی هنوز قطعی نشده و تصمیمی گرفته نشده چرا میگین اخبار جدید برای افضل توس؟؟؟؟
عجبا
چه عادت کردن هر سری بگن به زودی ال میکنیم بل میکنیم،، آقایون یه خبرقطعی بدین
انقد نگید به زودی به زودی (129994)
 
مالباخته کاسپین
Finland
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۵:۲۵:۰۷
خیلی از افراد که بالای ۲۰۰ میلیون تومان سپرده دارند و برایشان ۲۰۰ میلیون در نظر گرفته شده ، حسابهایشان بسته شده و دریافتی نداشته اند . لطفا انتشار بدهید و اگر میتوانید رسیدگی کنید …متاسفانه کسی هم از پرسنل اطلاعی ندارند و مسئولین آرژانتین هم میلی برای کمک به مردم ندارند (129995)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۵:۲۷:۴۳
بر اساس آخرین تصمیم مبلغ 200میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران کاسپين اعم از سپرده‌گذارانی که زیر 200 میلیون تومان و بیش از این ارقام سپرده‌‌گذاری کرده‌اند پرداخت شود. این یعنی چي؟ مثلا من که 160 میلیون سپرده و 15 میلیون توی دفترچه داشتم میتونم کل 175 میلیون تومن رو بگيرم؟ (129996)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۳:۱۲:۳۳
دوست عزیز ۱۷۵ تا منهای سودی که از ۹۴ دادن کسر می‌کنند و باقی مونده رو میدن (130073)
 
United States
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۵:۵۴:۵۸
تو رو به خدا سریع تر وقتی افضل کسری نداره واسه چی اینقدر سپرده گذران اذیت مکنید پول مردم بدهید هر روز جلسه که چی فقط وقت تلف میکنید (130003)
 
بدبخت
Germany
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۶:۳۹:۰۷
سلام خوب شد این دفعه آخر خط اسمی از افضل توس هم برده شد حیرانم چرا برا افضل توس یک خبر مجزا نمینویسند؟ چرا همیشه در حاشیه فرشتگان اون آخر خط اسمی از افضل های بدبخت میارن؟ کجای خبر جدیده این وعده صدمیلیونو که یک ماه پیش هم دادن اما دریغ از2 ریال (130011)
 
س.پ
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۶:۵۱:۲۷
می گویند با 3 میلیون 76 درصد سپرده گزاران تسویه شدند شما که حقوق ومزایای چند میلیونی می گیریدبه این افراد که دارایی ویا پس اندازشون 3 میلیون است رحم نکردید (130012)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۷:۳۲:۲۳
چرا تکلیف افضلیها رو دقیق روشن نمیکنید خسته نشدید از این همه ظلم مبالغ بالا رو زودتر باید اعلام کنید چرا از خدا نمیترسین این همه نفرین پشت سر خودتون و خونوادتونه زندگیمون لنگ مونده (130016)
 
درویش
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۱:۰۶:۴۵
توروخداتکلیف مبالغ زیرده میلیون روهرچه زودترروشن کنید..چندماهه که اقساطم عقب مونده وقادربه پرداختش نیستم (130055)
 
حسین
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۷:۱۱:۰۰
اخبار بانک خواهشا درمورد امید جلین گزارش بگیرید من 20 تومن داشتم میخواستم وام بگیرم الان پول خودموهفته ای 100یا200 میگیرم تا کی باید این وضع ادامه داشته باشه با اینکه میگن امید جلین مشکل نداره پس چرا پول نمیدن خواهشا خواهشا یه بررسی کنید (130014)
 
قاسم
United States
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۰:۳۸:۰۰
داداش ما خودمونو کشتیم با این همه کامنت.....که کاسپین فقط فرشتگان نیست
کو گوش شنوا....
الان دیگه کامنتهام به اشتراک گذاشته نمیشه توسط اخبار بانک (130050)
 
رضا
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۸:۱۲:۵۲
یه مدت خبری نمیشه یک ماه مردمو تشنه و نگران میزارن بعد یک ماه یه تیتر تکراری میزارن ک مردم تو هفته ای خوشحال باشن قول میدم 20 اذر ماه چنین موقعی دوباره همین تیترو میزنن. ... مردم ساده و بیچاره پول خونم رفته 8ماه پیش خواستم خونه بخرم همش پرید .خدایی هست (130018)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۸:۵۹:۴۲
ایکاش به همه درصدی از پولشونو بدن تا شاید کمی از مشکلاتشون حل بشه. (130029)
 
عبدالوهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۹:۲۶:۳۴
وضعیت تعاونی البرز ایرانیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (130039)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۹:۳۵:۰۵
واقعا اینها نمیدونند مردم چی میکشن بخدا دیگه به مرگمون راضی شدیم. (130040)
 
کار مند افضل
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۰:۰۸:۱۲
چرا به دروغ اعلام می کنید 76درصد از افضلیها پولشان گرفتند تو شهر ما از 325عضو فقط 18نفر پولشان گرفتند ؟؟چرا دروغ ؟ به چه قیمتی (130044)
 
مالباخته الزهرا
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۱:۲۱:۰۶
سلام به همگی.من به شعبه ای در مشهد مراجعه کردم گفتند برای الزهرا تا مرداد سال 97خبری نیست و پولهای شما سپرده یک ساله شده وفقط سودش قابل برداشت است که آن هم فعلا پول خبری نیست (130056)
 
احمدی
Germany
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۱:۵۰:۳۹
با توجه به هزینه های شعبات افضل ازجمله کرایه و حقوق کارمندها روز به روز به بدهی ها افزوده میشه یا کار ها زود تر درست کنید یا در شعبات را تخته کنید اینها همه از جیب سپرده گزاردن پرداخت میشه (130061)
 
نادر
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۲:۲۸:۵۷
پس وضعیت بالا ی 10میلیون رو کی روشن میکنید مردم گرفتارن از خدا بپرسید (130067)
 
هانیه
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۲:۳۳:۴۹
بانک آینده اعلام کرده طی یک ماه آینده ، آبان هم تموم شد پس کی میخواهید پول تا ۱۰۰ تومن افضل و بدید ؟ (130069)
 
ثامن الائمه
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۲۲:۵۶:۴۷
تو را بخدا تکلیف ثامن الائمه را هم مشخص کنید پولهای مان را بلوکه کردن اون وقت تبلیغ میکنند که میخوان به مردم وام بدهند ولی نه به ما که اونجا پول داریم به اونهایی که پول بیارند (130071)
 
Newam
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۱:۲۶:۴۲
قبلا گفته بودن با پرداخت مبالغ ۳ میلیون تومان ۸۵ درصد سپرده‌ها تعیین تکلیف شده حالا میگن ۷۶ درصد.
آمار رئیس بانک مرکزی که این باشه وای به حال وعده های پوچ بقیه. (130077)
 
مالباخته
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۷:۲۱:۳۹
چرا از الزهرا هیچی نمیگن ؟؟؟؟؟؟ آیا اینجا جنگل است که در قانون جنگل ضعف ها پا مال است !!؟؟؟؟ (130080)
 
سپرده گذار بدبخت افضل توس
United States
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۸:۲۴:۲۴
این تصمیم کجاش جدید بود
یک ماه پیش اعلام شد سپرده ها تا سقف صد میلیون قراره پرداخت بشه ولی از کی خدا میدونه
ان شالله خبر جدیدتون تاریخ تعیین تکلیف و پرداخت باشه (130087)
 
آرش اکبری کیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۸:۲۴:۳۲
آقای سیف لطفا خودتون رو جای مردم مال باخته بگذارید فکر کنید مال خودتون از بین رفته.هر روزی که میگذرد جهنم شده برای ما مردم مالبخته (130088)
 
البرز ایرانیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۹:۰۰:۴۹
اقا این موسسه البرز ایرانیان پس چی میشه چرا همه مسئولین سکوت کردن اللخصوص بانک مرکزی چرا پولهای بلوکه البرزرا ازاد نمیکنید جواب سپرده گذاران را بدهید (130090)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۹:۴۵:۳۵
بابا چرررررررا حساب های زیر ده میلیون تومان مسدودهست چرا پرداخت نمی کنن (130093)
 
راحیل
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۰:۰۰:۲۸
چرا افضل توس بقیه رو تسویه نمیکنه، ما به اعتماد دولت تو این موسسه ها سپرده داشتیم، از سر بدبختی، واسه سود بیشتر، اگه مجوز نداشت چرا این همه سال داشت فعالیت میکرد، چرا اجازه شعبه های بیشتر رو دادين، مردم گرفتارن، يه فکری بکنین، همه جا باید مردم زير فشار باشن (130097)
 
۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۰:۱۶:۲۸
اخه وقتیکه نهایی نشده چه ارزشی داره.که خبر را پخش میکنند.فقط.هدفشان خریدن.وقت است.وطرمردم.راشیره مالیدن.خ اازشما.نخواهد گذشت (130100)