هیات تصفیه تعیین تکلیف سپرده‌های کلان ثامن‌الحجج تشکیل شد
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: ۵۶۳۷۵
 
 
Share/Save/Bookmark
۱۱
 
اخبار بانك: رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی از تعیین تکلیف ۹۹ درصد سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الحجج خبر داد و گفت:هیات تصفیه تعیین تکلیف سپرده های بزرگ موسسه ثامن‌الحجج تشکیل شد.
به گزارش بانک مردم، کوروش پرویزیان در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج ،گفت: ۹۹ درصد کار این موسسه انجام و تعیین تکلیف شده است.

رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اظهارداشت:‌ یک درصد کار شامل حدود ۵ هزار و ۵۰۰ نفر از افرادی است که سپرده های بالا دارند که تعیین تکلیف آنها بر عهده هیات تصفیه قوه قضاییه، بانک مرکزی و هیات قانونی است البته این هیات هم اکنون شکل گرفته است.

پرویزیان اظهار امیدواری کرد که هیات تصفیه، آخرین ابلاغیه را به بانک پارسیان به عنوان عامل انجام این پروژه اعلام کند که بانک بتواند در این زمینه ورود کند.

مدیرعامل بانک پارسیان تصریح کرد: قرار شده که هیات تصفیه با شرکتی در چارچوب یک قرارداد مشاوره‌ای به توافق برسد و برای وصول تسهیلات اعطایی موسسه اقدام کنند.

وی ادامه داد: قرار بر این است که تصمیمی درباره مجموعه برنامه‌هایی که در خصوص تعیین تکلیف بخش تسهیلات اعطایی ثامن‌الحجج گرفته شده بود، ابلاغ شود؛ به این ترتیب که هیات تصفیه با شرکت تامین‌اندیش در چارچوب یک قرارداد مشاوره‌ای به توافق برسد و برای وصول تسهیلات اعطایی موسسه اقدام کنند. اگر این برنامه ابلاغ شود، کمک می‌کند که تسهیلات اعطایی موسسه راحت‌تر وصول شود و به پرداخت معوقات سپرده‌گذاران کمک می‌کند.
حم
 


علي
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۲:۲۴:۰۶
اين خبر كه جديد نيست !!! (130313)
 
مالباخته الزهرا مشهد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۲:۵۰:۵۰
با سلام
ما مالباخته الزهرا مشهدیم چرا به ما پول نمی دهید و از ما نمیگوئید.
اخبار بانک لطفا برای الزهرا مشهد هم گزارش بگیر و خبر خوش به ما و خانواده ما بده 4 سال به ما پول نمی دهند. میگن رفتیم زیر نظر کاسپین ولی آنها از ما هیچ نمی گویند. (130315)
 
مصطفی
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۳:۲۵:۵۵
پس چی شد اخبار بانک وحدت چرا خبر نمیدید (130319)
 
آرمان
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۴:۳۰:۰۲
البرز ایرانیان چی ؟ (130324)
 
امیر علی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۴:۵۲:۰۵
تعیین تکلیف شده, شکل گرفته, قرار شده, قرار بر این است, به توافق برسد, اقدام کنند.
چقدر حرفهای تکراری و بدون نتیجه!
پول مردم چی شد؟؟؟
اینقدر از این هیاتها و شوراهای بیخودی تشکیل میدین که راحت تر بتونید خواسته مردم رو دور بزنید. (130330)
 
همسر جانباز 30 درصد بیکار شده ثامن الحجج
۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۴:۵۸:۴۴
سلام اقای پرویزیان عنایت بفرما درمورد کارکنان ایثارگر بیکار شده ثامن الحجج ع طبق قانون خدمات رسانی به ایثارگراناولویتی به دهید ما بخدا قسم هیچ تقصیری نداشته ایم لیسانس داریم 8 سال سابقه کار داریم چرا تاوان کسانی که مجوز نگرفتند یا جلو بی مجوزها را نگرفتند باتشکر (130331)
 
NOSRATOLAH
Canada
۱۳۹۶-۰۸-۲۸ ۰۸:۲۲:۳۸
چرا تکلیف بانک ثامن العمه رو مشخص نمیکنید -یعنی یه تاییدیه این همه طول میکشه- لا اقل یه توضیح هفتگی هم نمیدن ببینیم اصلا کاری صورت گیره یا دست رو دست گذاشنن - پول مردم رو هم که نمیدن - یه مقدار ناچیز (130392)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۲:۳۶:۰۶
با نظر این آقا کاملا موافقم مضافا که کارمنداش اصلا تربیت ندارند هربار رفتم شعبه تهرانپارس اون رییسش پاچه منو گرفت و راهنمایی اشتباه به من گفت تازه طلبکار هم هست (130438)
 
زانا
Germany
۱۳۹۶-۰۸-۲۸ ۱۱:۴۲:۰۸
البرز ایرانیان چی (130398)
 
مالباخته ثامن الائمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۳۰ ۱۳:۲۱:۰۴
بخدا ما پولمون دزدی نیست کاملا حلاله چرا اینکارا رو میکنید اگر میخواهید کاری واسه مملکت یا سیستم بانکداری انجام بدید جلو اختلاسها توسط بستگان مسئولین را بگیرید البته این را هم بکویم مسئولین خودشان بپا هستند و بستگانشان دزدی میکنند واسه روز مبادا خارج از کشور جمع میکنن (130579)
 
بیننده
۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۰۹:۲۳:۳۲
تکلیف سپرده گذاران ثامن چیه پول سپرده مان را نمی دهند می گویند فعلا مقدور نیست (131241)