سود آورترین کار با سرمایه ١٠٠ میلیون تومانی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب: ۵۵۵۸۳
 
 
Share/Save/Bookmark
۱۳
 
اخبار بانک: یک پژوهشگر ریسک بازار با اشاره به توجیه اقتصادی سرمایه خرد، سودآورترین کار با سرمایه ١٠٠ میلیون تومانی در وضعیت فعلی را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، محمد حسین ادیب در خصوص سودآورترین کار با ١٠٠ میلیون تومان سرمایه، در کانال تلگرامی اعلام کرد: تخصص ریسک نشان می دهد تصمیمات فعلی مدیران ، چه عواقب منفی در آینده دارد.

در ٢٠ سال اول انقلاب ، سرمایه خرد به صورت خویش فرما وارد بازار و به شدت منتفع می شداما طی ده سال گذشته به مرور  و هر چه به زمان حال نزدیک تر شدیم توجیه اقتصادی سرمایه خرد در بازار تضعیف و در وضعیت فعلی حضور ٨٠ درصد از سرمایه های خرد به صورت خویش فرما در بازار غیر اقتصادی شده است.

حداقل ٥٠ درصد از کسانی که طی 6 ماه اخیر با سرمایه کمتر از ١٠٠ میلیون تومان وارد بازار شده اند، زیان کرده اند اما همچنان ٢٠ درصد از سرمایه های کمتر از ١٠٠ میلیون تومان حضور فعال و همراه با سود آوری در بازار دارند و فهرست این مشاغل به مرور اعلام می شود.

سودآورترین کار برای سرمایه کمتر از ١٠٠ میلیون در وضعیت فعلی ، سپرده گذاری در بانکها آن هم در مدت زمان یک ساله است. سودی که بانکها به سپرده پرداخت می کنند از محل زیان بانک و وام گیرنده پرداخت می شود . سود سپرده یکساله طی ١٢ ماه آینده حداقل دو بار دیگر کاهش می یابد اما تا زمانی که سود سپرده کاهش نیافته سپرده گزاری یکساله در 6 بانک بزرگ ، اولین توصیه به این قبیل از فعالین اقتصادی است.

 


۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۰۸:۳۴:۰۱
بگو بریم بانک دولتی بذاریم دیگه !! (126228)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۰۹:۲۰:۰۳
بالای 100 میلیون چه کاری سود آور تره؟ (126231)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۰:۰۳:۱۴
گفت سوداوری در چند بانک مخصوص است (126236)
 
کامران
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۰:۰۵:۰۴
با این مطلب مثلا پرسودترین کار رو سرمایه گذاری تو بانک ؟ واقعا نشون دهنده علم اقتصاد و درک این فرد از بازار سرمایه و کسب و کار هست، ۱۰۰ میلیون در سال ۱۵ میلیون سود میده، برو ی تاکسی بخر بیشتر در میاری، پیشنهاد من به این پروفسور که میخاد سود بانکی بشه زیر ده درصد. (126237)
 
احمد
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۳:۲۳:۰۲
زحمت کشیده تحقیقدکرده.خسته نباشی. (126272)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۴:۰۱:۱۱
داره برای بانکهای ورشکسته سرمایه جمع میکنه بعد مثل موسسات سال دیگه همه رو بلاک کنه . دولت ت.... (126280)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۴:۱۳:۵۸
فقط کسانی که تجربه کسب ندارندو در بازار فعال نبوده اند اگر پولشان را دربانک بگذارند ارجح است والا یک فرد کاسب در ماه از کنار صد میلیون تومان حداقل ده تا پانزده میلیون تومان کاسبی میکند ونیازی ندارد بگذرد بانک و ماهی یک ونیم میلیون بگیرد (126284)
 
بیژن
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۲۰:۲۵:۰۴
داداش کجا با 100 میلیون ماهی 15 میلیون میشه دراورد به ما هم بگو (126317)
 
غلامرضا
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۲۲:۰۵:۴۱
با تشکر از شما،بنده تجربه کسب ندارم میشه به طور مختصر بفرمائید که چه تجارتی تو این بازار 10 تا 15 میلیون تو این شرایط در میاره که بنده به شما اعتماد کنم و 100 میلیون تقدیمتون کنم و شما بجای 15 میلیون به من سه میلیون باز پرداخت کنید. (126327)
 
معراج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۶:۲۳:۰۴
بابا طرف واقعا پرفسوره (126298)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۲۰:۵۰:۵۰
پرل كاسپيني هارو بديد ديگه خدايااااااا (126321)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۰:۱۶:۳۰
رسول
بااین وضعیت ورشکستگی بانک ها و موسسات مالی باید به این پرفسور احسن گفت که چنین کشف بزرگی کرده (126354)
 
مهدی
۱۳۹۶-۰۷-۲۱ ۰۲:۱۵:۵۰
نَ بابا

واقعا دسِ گلت درد نکنه (126466)