هفته آینده منتظر بازگشایی نماد بیمه دی هستیم
چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب: ۲۶۳۱۳
 
 
Share/Save/Bookmark
۲
 
مدیرعامل بیمه دی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این شرکت در تاریخ 23 شهریور ماه گفت: اسناد مالی و قانونی به فرابورس تقدیم شده و هفته آینده منتظر بازگشایی نماد این شرکت هستیم.
به گزارش پایگاه خبری «اخبار بانک» به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دی، سید مجید بختیاری اظهار داشت: با ارائه صورت‌های مالی ۱۳۹۲ و گزارش حسابرسی شرکت بیمه دی به فرابورس، نماد این شرکت بازگشایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت بیمه دی افزود: پس از چندین ماه تلاش بی‌وقفه مدیران و پرسنل بیمه دی برای شفاف سازی حساب‌های شرکت، عمده خسارت‌های معوق و بدهی‌های شرکت پرداخت شده و هم‌اکنون بیمه دی در وضعیت مناسبی در صنعت بیمه قرار دارد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این شرکت در تاریخ ۲۳ شهریور ماه گفت: اسناد مالی و قانونی به فرابورس تقدیم شده و در هفته آینده منتظر بازگشایی نماد این شرکت هستیم.

بختیاری ضمن تشکر از حمایت‌های ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل بانک دی و نیز نظارت عالمانه رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای رفع مشکلات گذشته گفت: برنامه‌های ویژه‌‌ای در جهت افزایش فروش در سال جاری ترسیم کرده‌ایم که با انضباط شکل گرفته در شرکت و کار حرفه‌ای همکاران به این مهم دست خواهیم یافت.

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دی افزود: با حمایت‌های ویژه سهامداران توانگری مالی شرکت در آینده نزدیک در سطح مناسبی قرار خواهد گرفت و این نوید را به سهامداران می‌دهیم که با انضباط مالی شکل گرفته و جذب پرتفوهای جدید، مشکلات بیمه دی پایان یافته و این شرکت در مسیر رشد و سوددهی مناسب قرار خواهد گرفت.
کلمات کليدی: نماد بیمه دی
 


جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۹:۴۹:۵۶
انشالله خداکنه تمام شرکتهای بیمه توانگری مالی خوبی داشته باشن تا بیمه گذاران به مشکل برنخورن (6691)
 
۱۳۹۳-۰۷-۱۴ ۱۹:۱۲:۵۱
تقصیر بیمه مرکزیه که بیمه گذاران برای انتخاب شرکت بیمه ای خود ئچار سردرگمی بشن
ان شاألله بقیه شرکتها هم مثل بیمه آسیا و ایران بشن! (7134)