رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین در گفت و گو با اخبار بانک:
تعاونی دامداران و کشاورزان کرمانشاه به کاسپین منتقل شد/ انتقال فرشتگان در روزهای آینده
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب: ۴۸۹۴۰
 
 
Share/Save/Bookmark
۶۹
 
اخبار بانک: رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین از انجام پروسه انتقال تعاونی اعتبار " دامداران و کشاورزان کرمانشاه " به موسسه کاسپین خبر داد و گفت: طی چند روز آینده با اتمام ارزیابی املاک فرشتگان این تعاونی نیز به کاسپین منتقل می شود.
فرید ضیاالملکی در گفت وگو با خبرنگار اخبار بانک درباره تحولات تازه در موسسه کاسپین اظهار داشت: طی هفته جاری کار انتقال تعاونی اعتبار " دامداران و کشاورزان کرمانشاه " که جزو هشت تعاونی تجمیعی در کاسپین بود، به موسسه اعتباری کاسپین انجام و این مهم به اتمام رسید.

وی درباره انتقال املاک و دارایی تعاونی فرشتگان به کاسپین نیز گفت: در حال حاضر بررسی و ارزیابی املاک این تعاونی اعتبار با سرعت در دست انجام است و طی روزهای آینده، املاک و دارایی این تعاونی اعتبار نیز به کاسپین منتقل خواهد شد.

رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین با بیان اینکه تعاونی الزهرا و بدرتوس نیز به موسسه کاسپین منتقل شده اند، گفت: کار انتقال تعاونی های دیگر شامل «حسنات اصفهان»، «پيوند»، «اميد جلين گرگان» و «عام کشاورزان مازندران» طی ماههای آینده نهایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تحولات رخ داده در جهت اطمینان و امنیت بخشی بیشتر به سپرده گذاران موسسه کاسپین می باشد، ادامه داد: با انجام انتقال هشت تعاونی اعتبار تجمیعی در کاسپین، شاهد ارائه و گسترش فعالیت های موسسه کاسپین به ویژه خدمات نوین بانکی به سپرده گذاران خواهیم بود.
 


علیرضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۰:۱۸:۱۳
احسنت و آفرین به همه مدیران متفکر و فرهیخته موسسه اعتباری کاسپین.و تشکر از همه سپرده گذاران محترم این موسسه به خاطر صبوری و همکاریشان. (86687)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۴:۲۴:۱۰
زنده باد کاسپین (86758)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۲۱:۰۷:۳۰
انشاا…پیش به سوی بانک شدن به همت مدیران و سپرده گزاران
زنده باد کاسپین…… (86808)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۰:۱۳:۳۲
درودبر کاسپین موسسه مجاز و تحت نظارت بانک مرکزی...

با آرزوی موفقیت های بیشتر و روزافزون (86852)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۸:۲۳:۴۸
درودبر کاسپین..با ارزوی موفقیت های بیشتر و روزافزون (86880)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۴:۲۶:۳۴
حسن اعتماد مشتریان و نیز سیاستگذاری و برخورد مناسب و مسئولانه مدیریت کاسپین و سرعت عمل آنها در حل مسئله و گشایش آن در کمترین بازه ی زمانی باعث شده است تا وضعیت را آرام و به حال سابق برگرداند.

درود خداوند بر همه آنهایی که برای اعتلای ایران اسلامی و شادی و امنیت خاطر مردم قدم برمی دارند و دارند این مشکل رو حل می نمایند تا لبخند رضایت و شادی بر دل و زبان مردم عزیز کشور نشانده شود. (86759)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۲۰:۰۳:۴۰
با درایت مسئولین موسسه بحران بوجود آمده ختم به خیر گردیده و سپرده گذاران نیز به آرامش رسیدند (86800)
 
داورپناه سپرده گذار الزهرا کاسپین
United States
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۰:۲۱:۳۱
به امید روزهای بهتر برای موسسه کاسپین (86688)
 
علی
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۱:۵۱:۳۶
آقا/خانم
داورپناه
ببخشید شما سود سپرده رو از موسسه کاسپین میگیرید یا الزهرا
ممنون (86721)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۶:۱۱:۵۲
از الزهرایی که شده کاسپین (86767)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۰:۳۴:۳۷
درود بر کاسپین (86695)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۴:۳۹:۲۱
اسم کاسپین درسایت بانک مرکزی + صندوق ضمانت + بورس هست.

درود بر کاسپین (86761)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۲۱:۵۴:۲۱
دست همه تون درد نکنه و خسته نباشید .

خداروشکر که خلاصه به این شایعات بی اساس جواب داده شد چون موسسه مالی اعتباری کاسپین از بانک مرکزی مجوز داره و این نگرانی ها بی مورد بود (86811)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۰:۵۷:۲۶
با تشكر از دكتر ضياالملكي رياست فهيم و لايق موسسه با تجارب ارزشمند بانكي و مديريتي در هيئت مديره بانك ملي ، مديريت عامل بانك اقتصاد نوين و موسسه اعتباري كوثر و ... و ديگر مديران موسسه اعتباري كاسپين (86711)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۲۱:۱۶:۵۵
درودبر کاسپین..با ارزوی موفقیت های بیشتر و روزافزون (86809)
 
رزق جو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۰۳:۰۵
سلام .دورود بر شما که با همت و تلاش خاطر مردم ایران را آسوده کردید .ودورود بر رییس و کارکنان شعبه زیبا شهر زاهدان .جناب اقای رییسی (86726)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۰۹:۱۵
انشالله که مشکلات حل میشه و تا پایان سال موسیسه به شبکه شتاب متصل میشه (86730)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۰۹:۱۵
انشالله که مشکلات حل میشه و تا پایان سال موسیسه به شبکه شتاب متصل میشه (86729)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۲۲:۰۹
جناب اقای ضیا مللکی با سلام واقعا خسته نباشید با اقدامات اخر کمی دلگرم شدیمخواهشن تعاونی های مشکل دار مثل پیوند که دوساله یک ریال نداده را انتقال بدید به کاسپین تعاونی هایی که کر میکنن مشکلی نیس بعدا ادقام کنید (86732)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۳۲:۰۹
با سلام
ضمن تشکر از پیگیری و بروز رسانی توسط اخبار بانک که باعث امیدواری و رفع ابهامات شده است لطفا نسبت به روشن شدن وضعیت سپرده گذاران بدر توس پیگیری بفرمایید (86733)
 
م.کیاء مشتری موسسه اعتباری کاسپین شهرستانهای کردکوی وگزگان از استان گلستان
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۳:۲۴:۲۱
با تشکر فراوان از همه ی مدیران وکارکنان موسسه اعتباری کاسپین وسپاس از پایگاه خبری تحلیلی اخبار بانک به جهت اطلاع رسانی سریع وشفاف... (86745)
 
رایحه
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۳:۳۱:۵۷
از مدیریت همه موسسات متشکریم بخصوص سر کار خانم حساس در سعادت آباد و همکار ایشان که با مشتریان بسیار خوب برخورد کردند و مدیریت نمودند (86746)
 
خانم زاهدی از گرگان
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۴:۲۷:۰۷
از سپرده گذارهای کاسپین مدیریت وپرسنل کاسپین بخصوص استان گلستان که دلسوزی فراوان تونستن جو رو آ ذام کنن تشکر وقدردانی میکنم (86760)
 
حجازی
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۰۲:۰۷:۴۱
با سپاس و تشکر از سرکار خانم حساس ریاست محترم شعبه سعادت آباد و جناب آقای رضایی معاون شعبه و کلیه پرسنل فهیم و صبور و خوش برخورد آن شعبه و همچنین جناب آقای عبدالله زاده رییس شعبه پونک و کارمند محترمشان سرکار خانم وفایی و دیگر پرسنل فعال و زحمتکش شعب.با آرزوی بهروزی برای تمامی عزیزان (86839)
 
علی
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۰۰:۰۶:۳۲
کی میتونیم سپرده ام را بردارم؟ (86829)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۱:۴۶:۱۹
این موسسه مجوزداره و تحت نظر بانک مرکزی هست و مطمن باشید مشکلی نداره و اگر قرار باشه موسسه ای که مجوز دارد دچار مشکل بشه کل نظام بانکی دچار مشکل میشه....
خیالت راحت انشاالله بزودی ردیف میشه (86857)
 
سپرده گذار
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۲:۳۹:۲۶
واسه کدوم شعبه ای با سود روز شمار 10 درصد ازت میخرم فقط بیا حسابت رو انتقال بده در ضمن من تهرانم (86862)
 
علی
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۲۲:۵۷:۲۱
سلام من هم تهران هستم برای هر نوع معامله ای آماده ام (86901)
 
حمیدرضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۰۲:۲۸:۱۳
خیلی خبرخوبیه .. ممنون ازسایت اخباربانک واسه پوشش خبری واطلاع رسانی به روز ..قابل توجه همه عزیزان که تعاونی فرشتگان قوی ترین و قدرتمندترین تعاونی ادغام شده ازلحاظ میزان نقدینگی ،سرمایه واعضای هیئت مدیره دربین 8تعاونی دیگربوده است..البته با احترام به سایرتعاونیها .. دراستان گلستان جو خیلی آرومه وپرداختیها وامورمتدوال روزانه به خوبی انجام میشه .. درپایان از سپره گذارانی که درهفته های اخیر اسیر جو روانی وشایعات نشدند و بیدلیل به موسسه متبوع خود هجوم نبردند وبه اطلاعیه بانک مرکزی وموسسه کاسپین اعتماد کردند صمیمانه تشکرمیکنم.
لطفا" اخبارمربوط به موسسه رو از سایتهای رسمی دنبال کنید بجای دهان بیکاراین روزهای مردم (86840)
 
نیلوفر
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۰۲:۴۰:۳۶
خدایا شکرت چقدرخوشحال شدیم الان به اتفاق خانواده همگی .. ازهمه سپرده گذاران عزیز استدعا میکنم بیجهت به موسسه واسه برداشت پول مراجعه نفرمایید بخدا قسم ما هم باید ازموسسه حمایت کنیم این تعامل جواب داده اینم نتیجش که جو آرومه و تشنج ازبین رفته من خودم باورم نمیشد ... امیدوارم مردم عزیزمون تو تمومه مسائل واسه صحت و تایید یه خبر به مراجع و ماخذ معتبر رجوع کنن .. ممنونم از مسئولین مربوطه که اینقدر سریع دارن کار انتقال اموال رو انجام میدن که ایشالا اسفند ماه 95 موسسه کاسپین جزو شبکه شتاب بشه .. خیلی خوشحام همین.. امیدوارم دلتون شاد باشه همیشه (86841)
 
محمدشریف حیدری
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۲۲:۰۵:۲۷
باسلام وخسته نباشید خدمت مدیران محترم موسسه کاسپین خواستم تشکرکنم از پرسنل شعبه مسکن کرمانشاه اللخصوص از اقای امیریان وشامحمدی که بسیارزحمت میکشند و بابرخورد خوب وصبورانه باتمامی مشتریان باعث دلگرمی واعتمادخاطرسپرده گذاران این شعبه هستن ممنون (86896)
 
مشتری وفادار اردبیل
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۱۰:۲۲:۲۲
سلام،،، خدا رو شکر تبریک به همه سپردهگذاران ومشتریان وکارمندان صبور که توی چند با صبر وتحمل بحران جدی وساختگی رو پشت سر گذاشتیم و از خواهش مکنم به بانک اگه نیاز به پول نداشته باشن هجوم نیارن پولش ون رو بکش بیرون چون دیگه با درایت هیت مدیر ه زخمتکش دار ه حل میشه به سرعت ضمنان ،،،موسسه کاسپین هم مجوز بانگ مرکزی وهم صندوق ضمانت سپرده ها وهم در بورس هست پس جای نگرانی به هیچ وجه نیست خیالتان تخت ،،،تازه بعد ه یک ماه دیگه تصمیم دارم ۵۰/۰۰۰/۰۰۰تومان هم سپرده گذاری کنم ،انشالله کاسپین همیشه سرافراز باشی انشالله تشکر ویژه هم اخبار بانک ... (86932)
 
مشتری
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۱۹:۵۵:۰۰
سلام وخسته نباشید میگم به همه پرسنل و مشتریان صبور موسسه کاسپین
خدا رو شکر که همه مشکلات حل شد.ایشالا اوضاع موسسه بهتر از این هم میشه. (86972)
 
مشتری اردبیل
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۲۰:۰۰:۱۲
سلام به همه مدیران
من مشتری شریعتی اردبیل هستم .تشکر میکنم از تحویلدارهای این موسسه که به ما امید میدهند و پاسخگوی ما هستند.
خواهش میکنم روی مسئله سرپرستی استان تجدید نظر کنید ..خداروشکر اطلاع رسانی به موقع انجام شد و مشکلات حل شد .ممنون (86973)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۲۳:۲۳:۴۹
از اقای ابریشمی و کارمندان شعبه بویژه خانم رسولی کمال تشکر رادارم. (86984)
 
بدبخت سپرده گزار
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۱۷:۲۶:۳۷
این تعاونی کرمانشا ه چی بوده که به کاسپین انتقال. یافته. و اینکه چرا امید جلین که مشکلی نداره و بدون مجوز میباشد و قراره انتقال داده شود به کاسپین انتقال داده نمشود. (87003)
 
مجید
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۱۸:۲۵:۱۴
طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود ابتدا تعاونی های کوچک به کاسپین منتقل بشه و سپس امید جلین و در آخر تعاونی فرشتگان به عنوان بزرگترین تعاونی زیر مجموعه به کاسپین انتقال پیدا کنه ولی با اتفاقات اخیر تعاونی فرشتگان تا چند روز آینده کار انتقالش تموم میشه بعدش امید جلین منتقل میشه (87007)
 
حسن از گرگان
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۰:۰۳:۱۶
کار دامداران کرمانشاه تموم شد فرشتگان 30آدر تموم میشه بعد نوبتی انجام میشه تا آ خرسال شاهد قدرت موسسه کاسپین باشین تشکر از همهسپرده گذاران ومشتریان وکارمندان گرامی (87009)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۲:۱۹:۰۸
دامداران چند تا مشتری داره. ؟ (87105)
 
مشتری شعبه شریعتی اردبیل
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۱۸:۲۰:۴۵
در این مدت در اردبیل فشار کار روی کارمندای موسسه بود از کارمندان شعبه شریعتی خانم حسینی و آقای عزیزی دوست و خانم رسولی و آقای شاکر کمال تشکر رو دارم که با صبر و متانت نگرانی های مشتریا رو رفع میکردن و استرس رو از دوش مشتریا بر میداشتن ، ایشالا این روزا تمام میشه و ما مشتریا با خلوت کردن شعبه ها کمک شایانی در خدمت رسانی هر چه بهتر موسسه کاسپین به انجام میرسونیم (87005)
 
سعید از اردبیل
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۲:۲۳:۱۵
واقعا کارمندان شعبه شریعتی زحمت کشیدند ولی سرپرستی هیچ کاری را انجام نداد (87017)
 
سارا
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۸:۱۳:۴۱
سلام
واقعا همینطوره.من خودم مشتری این شعبه هستم تو این بحران نه سرپرست رو دیدم و نه فرزندانشونو که کارمند این موسسه هستند .چرا باید کسی که جرات حضور نداره سرپرست یک موسسه تو یه استان باشه.خواهشا تجدید نظر بشه . (87079)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۲:۱۷:۵۰
کارمندان چیکار کردن. اخبار بانک همه نظرها را درج کن. لطفا (87104)
 
مشتري بدر توس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۰۸:۴۹:۳۶
سلام . تبريك به شما....
تبريك به خودم .....
تبريك به همه ...... (87027)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۵:۴۷:۳۴
تبریک (87052)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۸:۴۴:۴۵
مرسی (87994)
 
اردبیل شریعتی
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۲:۱۵:۵۴
شعبه رو خلوت کنین تا من پولمو بگیرم. خیلی لازم دارم. (87102)
 
مهدی
United States
۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۱۲:۵۲:۳۱
زودتر تکلیف مردم اردبیل وفرشتگان رو مشخص کنید از شب ساعت ده صفه تا صبح ساعت دوازده مردیم از سرما یکم انصاف شرف داشته باشین (87169)
 
مشتری شعبه سرچشمه اردبیل
۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۱۹:۳۲:۱۹
مدیران محترم موسسه کاسپین
سلام
خسته نباشید.من از مشتریان استان اردبیل هستم .خواهشا بعد از اتمام بحران از کارمندان شعب قدردانی به عمل بیاورید چراکه تو این مدت واقعا زحمت کشیدند و همین کارمندان مودب و تلاشگر بودند که به ما دلگرمی دادند.جا داره اینجا از آقای اکبری و خانم اژدری تشکر کنم که واقعا لیاقت بهترینها رو دارند. (87246)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۱۴:۱۲:۴۲
دوستان لطفابریدمجوزموسسه نور روبخونیددقیقامثله کاسپین باادغام چندتعاونی تشکیل شدوتامدتی مشکل نقدینگی داشت وبااتمام ادغام عضوشتاب شدوهیچکس پولشوبرنداشت این موضوع برای موسسه صالحین وتات هم بودکه شدن آینده واین سیاست بانک مرکزیه وقبل ازاسفندعضوشتاب میشه ومثله آینده ونور کسایی که دارای حساب قدیمی هستن مطمنا خیلی بنفعشون هست (87518)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۰۵ ۰۱:۲۷:۴۹
خداوکیلی راست میگه این دوستمون (87557)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۵۹:۵۶
با سلام
بنده با توجه به اطلاع رسانی های چند روز قبل بانک مرکزی و موسسه کاسپین و مدیران فرشتگان هنوز معتقدم که مدیران کاسپین در جهت جلب اطمینان و بازگشت آرامش و حاد نشدن بحران اخیر باید در جهت روشن نمودن اذهان عمومی به ویژه مشتریان و سپرده گذاران قدیمی که سرمایه اصلی این موسسه بحساب می آیند باید تلاش بیشتری کرده و راه کار موثرتری ارائه نمایند نبود نقدینگی باعث عدم اطمینان مشتریان میگردد . (87574)
 
سعید
۱۳۹۵-۱۰-۰۵ ۱۳:۱۵:۴۰
شرایط مجوز گرفتن موسسه الکی که نیست بگن مجوز داره.
هر موسسه ای که بخواد مجوز بگیره باید بعد از معرفی و تایید هیئت مدیره ۵۰ درصد سرمایه نزد بانک مرکزی سپرده بزاره.سرمایه از سهماداران نه مبلغ سپرده مشتریان.که در صورت مشکل بانک مرکزی پول رو به موسسه برمیگردونه.یعنی مشکلی نیست.در ضمن یک از شرایط مجوز گرفتن عضویت در صندوق ضمانت سپرده است که در صورت ورشکستگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومن سپرده بیمه هست که همه بانکها و موسسات مجاز عضو این صندوق هستند میتونید برید تو سایتش لگوی کاسپین رو ببینید.خوب یع دفعه همه سپرده گزاران برن بخوان پول بگیرن نمیتونه جواب بده هر بانکی هم که باشه نمیتونه.صبر کنید شلوغ نکنید .درست میشه.تا چند وقت دیگه شتابیم میشه.:))) (87602)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۰۵ ۲۱:۰۰:۱۴
دقیقا کی قراره عضو شتاب بشه؟ (87662)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۰۰:۰۴:۴۰
قبل ازعیدواسفندماه بطور صددرصدعضوشتاب میشه وبدون شک قبل ازانتخابات ریاست جمهوری تمام مشکلات موسسات مالی حل میشه (87778)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۱۱:۳۵:۱۷
ما که به اصل سپرده کاری نداریم اون جاش امن و امان هست فقط خداکنه سود هاش رو بدن (87798)
 
رضا
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۰۰:۰۵:۳۲
سلام بانگ مرکزی. سلام امور اقتصادی. سلام ملت ایران. سلام ای پولهای من. (87926)
 
سپرده گذار 15 ساله
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۷:۵۰:۱۹
دوست عزیزو من نمیدونم شما کی هستی ولی سه سال پیا پی با شایعات هیچ کسی نتونست موسسه ی فرشتگان و بزنه زمینو حالا که نزدیک به یک سال از مجوز نهایی بانک مرکزی میگذره و کار تجمیع همچون موسسه ی نور داره به پایان میرسه وچرا فضا رو مسموم میکنی و جو میدی .چهار نفری هم که میان نوشته های شما و امثال شما رو میخونن اعصابشون و بهم میریزی و حالشون و دگرگون میکنی. مگر پشتوانه ی هر بانک وموسسه ایی کسی غیر از سپرده گذاراشون هستند؟ شایعه درست میشه که فلان موسسه ورشکست کرده. خوب اگر مردم هجوم ببرن ودقیقا همون اتفاق میفته و همه میگن پس راست گفتن ورشکست شده!!! چرا با دستای خودمون قبر خودمون و میکنیم وبعد از موسسات و بانکها گلایه میکنیم! شمایی که فریاد پولهاتو میزنی!! تا دیروز که سود عالی و وام عالیتر گرفتی که همه چیز خوب بود! حالا که موسسه یه کمی صبر شما و امثال شما برای تجمیع انتهایی نیاز داره یهو بد شد! کمی تفکر و تعقل هم خوب چیزیه (87947)
 
رضا
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۲۲:۵۲:۲۱
احسنت (87963)
 
محمد رضا
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۰۱:۴۲:۵۱
دم شما گرم حرفاتون کاملا درسته
فقط موسسه کاسپین برای دلگرمی از روند پیشرفت کارش اطلاع رسانی کنه (87969)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۳:۱۷:۱۵
موافقم (87981)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۹:۴۲:۴۶
مشکلات در حال حل شدنه.یه چند روز هم صبر کنید همه چیز درس میشه.دایی بنده تو بانک مرکزی هست.میگه کاسپین و فرشتگان هیچ مشکلی ندارند و تجمیعشون داره انجام میشه. (87997)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۲۰:۲۶:۲۲
دقیقادرسته .دقیقابحث ادغام نور هم همینطوربودوازادغام چندتعاونی تشکیل شد. (88000)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۰۲:۳۳:۳۵
فقط یه برنامه ایی بریزن که سودا رو زودتر پرداخت کنن خدا وکیلی تو این بازار کساد گرفتاریم (88012)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۲:۰۰
باسلام.همه کسایی که سپرده داریم وکل زندگیمون هست چه کم چه زیاد نگرانیم .ازیک طرف دفترچمون کاسپینه وتعهدات مابااین موسسه است واونم مجازوعضوصندوق ضمانت هست وامیدوارکننده.ازیک طرف بحث نورهم همینطوربودو۸ماه زودترمجوزگرفت والان شتابی شد.این دوتا روبهش فکرمیکنیم عالیه ولی تنهانکته ای که نگرانشیم اینه که بگن بحث ادغام فرشتگان تمام شد.همین خبرروبدن خداشاهده من ۷۰۰میلیون دارم میام یکسالش میکنم. (88026)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۲۱:۴۹:۳۶
منم بعد از خبر ادغام نهایی پولی رو که فعلا لازم نداشته باشم سپرده میکنم چون موسسه کاسپین مجازه و در لیست بانک مرکزی هم هست (88462)
 
رضا+
۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۲۲:۳۹:۳۹
اره من هم همینطور (88552)
 
امیر
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۲:۵۶:۴۴
شش ماهه پول ملت رو بلوکه کردن یه ریال پول نمیدن.همش وعده آخر آذر. آخر دی .آخر ...آخر اردیبهشت.یه مشت کارمندای بیکارشون آمدن تبلیغات میکنن.چقد ملت سکته کردن.چقد رفتن زندان.چقد شرمنده و بی آبرو شدن...
از چی تشکر میکنید از کی از مجوز بی اعتباری که دادن. صندوق حمایت سپرده هم هیچ حمایتی نمیکنه از این موسسه (101847)
 
داود ارم آبادی
۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۰۵:۰۸:۰۰
پس چرا همه نظرات را نمیگذارید دامداران و کشاورزان کرمانشاه کهمشگلی نداشت پس چرا پول مردم را نمیدهید .بزودی تاوان دروغهایتان را خواهید داد (132290)