فعالیت بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
کد مطلب: ۵۳۱۶۹
 
 
Share/Save/Bookmark
۴
 
اخبار بانك: مدیر عامل بانک مهر اقتصاد گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن صرفاً شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.
به گزارش پايگاه خبري اخبار بانك به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – در این رابطه اظهار کرد: در چند روز گذشته بروز شایعاتی در خصوص ادغام بانک مهر اقتصاد با موسسات اعتباری کوثر و ثامن در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، موجب ایجاد نگرانی در میان مشتریان بانک گردید که با اطلاع رسانی مدیران این موسسات و تاکید بر حفظ استقلال بانک مهر اقتصاد، جای هیچ گونه نگرانی نیست و این بانک مستقل و با قدرت روند فعالیت های خود را ادامه می دهد.

وی افزود: با توجه به مشخص شدن کذب بودن اخبارِ منتشر شده، به مشتریان و سپرده گذاران محترم بانک مهر اقتصاد اطمینان می دهیم که این قبیل اخبار هیچ خللی در روند فعالیت های بانک بوجود نمی آورد و این بانک با حفظ استقلال و هویت حقوقی خود بیش از پیش در خدمت آحاد هم میهنان گرامی می باشد.

ایمانی خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد با بیش از 24 سال سابقه فعالیت در عرصه پولی و مالی کشور با 730 شعبه و بالغ بر 12 میلیون سپرده گذار بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی در جایگاه سوم بانک های خصوصی کشور قرار دارد.

وی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد با اعتماد عمومی مردم و در اختیار داشتن منابع قابل توجه، توانسته است گام های بزرگی در زمینه تولید و اشتغال کشور بردارد که پرداخت 188 هزار میلیارد ریال تسهیلات به عموم هموطنان عزیز در سال گذشته، گواهی بر قابلیت های عظیم مجموعه مهر است
 


عادل
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۲۳:۲۲:۳۴
کی عضو شبکه شتاب میشه؟ (109141)
 
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۲:۲۶:۲۷
انشاالله در سالهاي اااااااااتي (109306)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۵:۱۷:۵۱
بانک مهر اقتضاد سالهاست در شرف تاسیس و کسب جواز نهایی هستش. چند سالی میشه میخواد به شتاب وضل بشه ! (109808)
 
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۲۳:۳۱:۲۸
مهر اقتصاد خدایی بانک خوبیه هم از نظر کارمندا و هم تنوع خدمات فقط اگه شتابش درس بشه حرف نداره (110011)