گفت وگوی حضوری مدیر عامل کاسپین با برخی سپرده گذاران
قرار برگزاری نشست مشترک مدیران کاسپین با بانک مرکزی/ حق کسی ضایع نخواهد شد
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
کد مطلب: ۴۹۵۸۸
 
 
Share/Save/Bookmark
۱۵۵
 
اخبار بانک: ذکریا متحمل مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین با حضور در جمع سپرده‌گذاران موسسه به آنها اطمینان داد که به عنوان وکیل آنها از سپرده‌ها صیانت خواهد کرد.

به گزارش اخبار بانک، مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین ظهر امروز در جمع سپرده‌گذاران در ساختمان مرکزی این موسسه حاضر شد و در مورد آخرین وضعیت انتقال اموال تعاونی فرشتگان به موسسه کاسپین و رفع شدن مشکلات موسسه گفت: انتقال فرشتگان در آخرین مرحله قرار دارد و به زودی خبرهای خوبی از کاسپین خواهید شنید. در هفته جاری قرار است نشستی با مدیران بانک مرکزی برای حل مشکلات ادغام‌ها و انتقال اموال انجام شود که پیش‌بینی بنده این است که با مساعدت مسوولان روال کار موسسه اعتباری کاسپین به حالت عادی باز می‌گردد.

وی در پاسخ به سوال یکی از سپرده‌گذاران مبنی بر اینکه چه موقع اموال فرشتگان فروخته خواهد شد گفت: موسسه اعتباری کاسپین احتیاجی به فروش اموال این تعاونی و تعاونیهای دیگر نخواهد داشت.

مدیرعامل کاسپین همچنین در پاسخ به سوال یکی دیگر از مشتریان کاسپین که شایعه شده شما استعفا داده‌اید و اگر از کاسپین بروید سرنوشت سپرده‌های ما چه خواهد شد گفت: من استعفا نداده‌ام و در خدمت شما هستم. موسسه اعتباری کاسپین نه شخصی است و نه تکیه بر یک شخص. کاسپین مجموعه منسجم است و به همین علت سپرده‌های شما کاملا در امان است.

متحمل در مورد اطلاع‌رسانی کم در مورد آخرین وضعیت کاسپین گفت: قطعا هر گونه خبر و مطلب در سایت رسمی موسسه، تعهدآور است و اخبار رسمی را حتما باید در سایت کاسپین مشاهده کنید.

به گزارش بانک مردم مدیرعامل کاسپین در پایان خطاب به سپرده‌گذاران گفت: نباید نگران باشید چراکه من و مدیران موسسه به عنوان وکیل سپرده‌گذاران از سپرده‌ها و دارایی‌ها سپرده‌گذاران صیانت خواهیم کرد.

 


علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۰:۱۹
ان شاالله به زودی روال کاری به حالت عادی بر می گردد. (88634)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۳:۴۷:۱۵
موسسه ای که مجوز بانک مرکزی رو داره به پشتوانه بانک مرکزی سریعا سامان پیدا میکنه وگرنه آبروی بانک مرکزی و نظام بانکی کشور هم در ایران و هم در خارج میره روی هوا...!!!!! (88763)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۴۲:۱۶
داداش کدام ابرو مگه ابروی هم برای سیتم بانک وجود داره هر روز یه اختلاس در میاد (89069)
 
علي
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۲:۰۹:۱۳
چك دارم پس كي پول مي دهند!!؟ (88776)
 
حدیث
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۱:۰۳
ازصمیمِ قلب ازتون تشکرمیکنم که اطلاع رسانی کردیدایکاش زوذترازاینها اینکارانجام میشدوازاسترسِ ما کم میشد. (88635)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۱:۳۷:۰۷
دقیقاً کدوم کار؟ (88812)
 
پوريا
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۳:۰۴
اميدوارم با مساعدت بانك مركزي مشكلات حل بشه (88638)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۸:۲۹
متاسفانه عده ای سودجو و حسودکه فکرمیکنن ماسپرده گذاران کاسپین(فرشتگان)پولشون روبردیم دریکماه گذشته به عناوین مختلف سعی درتخریب جایگاه موسسات مجازدارن ولی مطمن باشیدبانک مرکزی سیاستش ادغام موسسات هست ومدیرعامل موسسه شماحاضربه ادغام نشدودیکتاتوری عمل کردولیکن کاسپین یک موسسه بورسی باسهامدارن فراوان است وبااتمام ادغام عضوشتاب خواهدشد. (88640)
 
مطلع
Belgium
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۷:۰۲:۴۸
تنها راه به آرامش رسیدن به شتاب وصل شدن که با همین تعداد ادغام میشود انجام داد بقیه تعاونی ها نیز خودشون وفق میدهند متحمل یک نخبه بانکییست به حرفش شک نکنید (88882)
 
علیرضا
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۸:۳۰
خداروشکر.ممنون از جناب آقای متحمل مدیر عامل محترم موسسه اعتباری کاسپین.لطفا هر چه زودتر خط اعتباری بانک مرکزی را جهت بالا بردن نقدینگی در شعب کاسپین بگیرید. (88641)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۲:۰۵
این هفته اون هفته تاکی من سپرده گزار تعاونی پیوند هستم دوسا له یک ریال نداده فقط وعده سرخرمن میدن ماکه خسته شدیم مجبوریم صبر کنیم (88643)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۳۴:۵۰
خدا از دهانت بشنو میگن مشکلی نداریم ولی اصل پولمونو بهمون میدن نه سودشو (88785)
 
وحید
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۳:۴۵
اینم جواب اون عده که با شایعه سازی با اعصاب ملت بازی میکردن.مدیران موسسه با جدیت دارن کار میکنن،تا به امید خدا مشکلات رو حل کنند.وظیفه ما سپرده گزاران هم اینه که با شعب همکاری کنیم،گوش به شایعات بی اساس ندیم.خدا شاهد همه اعمال ماست (88645)
 
سید سعید
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۳:۵۲
باسلام و احترام . ضمن عرض تشکر از مدیر مسئول سایت وزین اخبار بانک که طی این مدت با اطلاع رسانی به موقع موجب آرامش سپرده گذاران محترم بوده است باید عرض کنم در حال حاضر به خاطر عدم حمایت های بانک مرکزی و دولت محترم بیشتر سپرده گذاران محترم و حتی سرپرستان و کارمندان شریف شعبه موسسه اعتباری کاسپین که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی است نیز دچار مشکلات روحی فراوان شده اند . ان شاء الله ریاست محترم بانک مرکزی و معاونت محترم نظارت نیز با تدبیر خود مجددا امید را در دل خانواده محترم کاسپین باز گردانند . مگر شعار دولت محترم تدبیر و امید نبوده است . در پایان آرزو می نمایم تا اول ماه خبرهای خوشی از سیستم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به گوش خانواده بزرگ کاسپین برسد . ضمنا به سپرده گذاران محترم یادآوری می نمایم که کارمندان شعب موسسه از خواهران و برادران دینی خودمان می باشند و این عزیزان هیچ تقصیری در خصوص مشکلات پیش امده برای موسسه را ندارد لذا لطفا مراعات احوال نامبردگان را بفرماید . (88646)
 
کارمند
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۶:۳۰
درود بر شرفت جناب متحل متحمل یک نخبه بانکیست که در مقطعی استاد تمامی مدیران عامل بانکها فعلی بوده است (88647)
 
حامد
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۶:۴۳
من متوجه نمیشم چرا اینطوری پاسخ میدید !
نگر تحت نظارت بانک مرکزی نیستید ؟خوب از بانک مرکزی وام‌بگیرید بدید به کسانی که پول لازم دارند ...چرا هی وعده سر خرمن میدید ... (88648)
 
محمود
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۴۸:۲۴
چرا این قدر دوگانه برخورد میکنید؟
اگر الان کاسپین مجوز داره یکی از مهمترین دلایلش فقط به خاطر جمع آوری همین سه تعاونی بدر و پیوند والزهرا و پاسخگویی به مشتریان آنهاست.
ولی متاسفانه دو ساله که پول ما رو ندادند و سودها رو از حساب کسر کردند. مگه ما مشتریان بدرتوس پول سیاه سفید به ارمان سابق دادیم که مشتری فرشتگان پول رنگی دادن؟
متاسفانه با وجود کسری چهارهزار میلیاردی فرشتگان، مشتری اونا نباید آب توی دلشون تکون بخوره ولی بیست هزار مشتری بدرتوس رو بیچاره کردند و مطمئن باشید که با این گونه بدبخت کردن مردم و دعاهایی که پشت سر کاسپین هست قطعا آینده ای مبهم وسیآه در انتظار تون خواهد بود. (88649)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۷:۱۵
بابا شما این پیوند رو از کجا پیدا کردید توش پول گذاشتید بعدشم پیوند نیم درصد سهم داره نه 60 درصد (88741)
 
امیررضا
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۵۴:۱۷
داداش قشنگ گفتی که پیوند رو از کجا پیدا کردن!!:D (88751)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۳۶:۲۵
از همون جایی که شما هم در موسسه فرشتگان که قبلا مثل پیوند فاقد مجوز بود پول گذاشتید پیدا کردیم (88787)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۱:۴۵
باسلام آخه چقدر وعده وعید آخه تاکی میخواین امروز فردا کنین ماسپرده گذاران تاکی باید منتظر باشیم الان حدود 23ماه که سپردهای ما تو این مموسسات زیر مجموع شما بلوکه شده وباعث برشکستگی ما بازاریها شده اید اینها تنخواه ما بوده هی میگین این موسسه اموالش تحویل بگیریم هی این تعاونی ......بااین کارها اعتماد ما بازاریان رو از دست خواهید داد اگر میخواین اعتمادها برگرد اینقدر دست دست نکنید خودتان متضرر میشید (88650)
 
mahmonir
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۲:۰۰
با عرض سلام و خسته نباشید چرا خبری از موسسه آرمان البرزایرانیان نیست میشه اطلاع رسانی کنید لطفا .چندین ماه هست که سپرده های ما بلاتکلیف موندن چندین ماه هست که وعده ادغام دادن ممنون میشم پاسخ بدین (88651)
 
سپرده گذارالزهرا
Italy
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۷:۳۵
چراآقای متحمل دربرابردرخواستهای مشتریان الزهرا پاسخگونیست وانگارکاسپین فقط متعلق به چندتعاونی خاصه درحالیکه اموال الزهراخیلی وقته منتقل شده دریغ ازیک مصاحبه برای آرامش ودلگرمی مشتریان (88653)
 
اگاه
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۵۵:۵۶
فرشتگان بزرگترین موسسه است و حساب صوری ندارد در ضمن اون کسری که میفرماید به صورت املاک درآمده که الان چندین برابر قیمت است وتراز آن کاملا مثبت است (88752)
 
محمد
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۲:۲۰:۰۱
کسری بصورت زیان هست برحسب اعلام بانک مرکزی از زبان دادستان (88827)
 
کارمند
Belgium
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۵:۳۴:۱۶
عزیزم وقتی املاک را جزو دارایی بیاورن زیان از بین میرود کاری که تمام بانکها دارند میکنند (88867)
 
سعید
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۳:۲۳:۱۹
با سلام دوست گرامی...
اون اموالی که شما می فرمائید بر اساس کارشناسی جزء داراییهای فرشتگان محسوب شده... و با احتساب همه اونها فرشتگان بالای دوهزار میلیارد تومان کسری و زیان داره...
اصلا با یک حساب سَر انگشتی و ساده : تعاونی که دو ساله توان پرداخت تسهیلات نداره و فقط داره سود سپرده اون هم با نرخ های بالا پرداخت میکنه بعلاوه هزینه های جاری ، چطور میتونه سود آور باشه ؟؟؟ سیصد تا شعبه داره ، شما هزینه های ماهانه هر شعبه رو محاسبه کنید ضرب در تعداد شعبش... (89001)
 
امیررضا
۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ۲۱:۳۹:۴۵
سلام عزیزم من خودم شهریور 12 میلیون از فرشتگان یا همون کاسپین وام گرفتم خیلی سریع هم دادن (89022)
 
اگاه
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۲۰:۱۱:۱۹
کارشناسی تازه دارد انجام میشود که کار ادغام انجام شود وکار ادغام در اوایل همین هفته انجام میشود در مورد وام شما انگار در جریان نیستید قبل از ماجرا با کمترین فوت وقت آنجا م میداد (89182)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۰:۳۶:۳۴
عزیز دل برادر کسری مورد نظر در داراییها نیست بلکه در وجوه است به عبارت دیگر وجوه تبدیل به داراییهایی از قبیل زمین ساختمان و از این قبیل شده است. (89333)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۴۴:۵۷
بیخیال داداش الان بچسب که پول نمیدهند (89070)
 
رضا
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۹:۰۲
با تشگر از مدیریت محترم و اعضای هیت مدیره
بنده چون واقفم بیشتر اعضا و مدیر عامل که خود ریاست بازرسی کل بانکملی را عهده داربودن وهمچنین ریس هیات مدیریه از اعضا عالی رتبه بانکملی میباشن حتا اکثر روسای شعبه ومعاونین انها از بازنشستگان زحمت کش بانکملی هستند و به مسایل بانگداری واقصادی واقف هستند انشاله هر چه زودتر این مسله حل خواهد شد فقط سپرده گذاران محترم باید کمی تحمل کنن از مدیر عامل محترم خواهشمند حداقل در پرداخت سود های ماهیانه مساعدت بیشتری را مبذول فرمایند که مطمنا اگر پرداخت سود ماهیانه مرتب انجام شود کسی به برداشت کل سپرده راغب نیست والبته سپرده گذاران بیشتریم جذب میشود با تشگر (88654)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۲۱:۳۶
درودبرکاسپین (88656)
 
بهبهانی
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۲۵:۰۹
با سلام
جای بسی خوشحالی است که به همت مدیران با تجربه و دلسوز به زودی موسسه کاسپین این روزهای بحرانی را پشت سر خواهد گذاشت و نقدینگی دوباره برقرار و اوضاع موسسه به روال عادی باز خواهد گشت.با تشکر فراوان از تمامی مديران (88657)
 
کیان از گرگان
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۲۶:۰۶
زنده باد کاسپین باور کنید اکه زودتر کار تعاونی رو جمع وجور کنن بزرگترین موسسه حتی بانک میشه خیلی قدرت وتوانمندی داره یاعلی (88658)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۲۹:۲۰
من قسمتی از سپرده ام را احتیاج مبرم دارم چون معامله ای کردم و قراردادی را امضا کردم که تعهد آور است ایشان بفرمایند این صیانت الان به چه درد من میخورد وقتی که آبرو و اعتبارم در خطر نابودی و متحمل زیان بزرگی میشوم در صورت عدم پرداخت به موقع آیا صیانت الان ایشان دردی دوا میکند ؟ من از همان لحظه هتی بحرانی اطمینان کامل داشتم که مالیه من از لین نمیرود ولی وقتی نتوانم تعهدم را عمل کنم چه سود!!!!!؟؟؟!!!! (88659)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۰۱:۰۴
شما که قصد معامله داشتی اول باید سپرده تو می گرفتی نه اینکه تا آخرین ثانیه دنبال سود سپرده باشی. (89337)
 
سپرده گزار
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۳۷:۲۹
سلام ممنون از شما مدیر عامل محترم (88661)
 
سپرده گزاره فرشتگان فلاحی مشهد
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۵۶:۵۲
شک ندارم که خیلی خیلی زود تمام مشکلات بی مورد به وجود آمده برای موسسه خوب و پرقدرت کاسپین به صورت کامل رفع خواهد شد و بنده و تک تک شما سپرده گزاران باوفای این موسسه بلاشک به آسایش فکری کامل خواهیم رسید
و اون موقع به جای رفتن به شعبه و برداشت از حساب تمام موجودی خودمون رو با خیال راحت و آسوده به حسابمون واریز میکنیم
دمتون گرم سپرده گزاران باوفای کاسپین
یه کوچولوی دیگه همه با هم صبر میکنیم و بعد جشن پیوستن موسسه محبوب خودمون کاسپین رو به شبکه شتاب همه با هم به همراه کارمندان خوب و مدیران محترم این موسسه مطبوع خواهیم گرفت...
اندکی صبر سحر نزدیک است...
سپاسگزارم اخباربانک عزیز (88666)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۱۸:۴۴
از اول هم مشکلی نبود مقصر ما مردمیم (88671)
 
مختاری
Australia
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۲۶:۳۷
اقایون چرا پول ما که با هزاران خون جگر جمع نمودیم تا صرف زندگییمان کنیم ودر پیوند داریم نمی دهید بترسید از اه مردم که گریبانگیر زن و بچه ی شما را بگیرد (88673)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۲۷:۵۲
ما به بانک مرکزی اعتماد کردیم که کاسپین به اتفاق تجمیع تعاونی ها و فرشتگان مورد تایید اش بود و سرمایه گذاری نمودیم . (88674)
 
مشتری وفادار
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۳۶:۰۹
سلام و خسته نباشید به شما
آقا این چه وضعیه بر مشتریان درست کردید تکلیف مشتریان با خودتان روشن کنید . کسیکه نمام دارایی
خودشو تو این موسسه گداشته تا منافع بیشتری حاصل نماید حالا که پول لازمه بهش پول نمیدید به
چی باید امیدوار باشه (88676)
 
ارش
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۲:۵۴:۰۳
تاحالا که سود میخوردین مشکلی نبود یکشبه همه دچار مشکل حاد و مزمن شدن (88830)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۴۸:۴۲
عایجناب آرش ، کارمند محترم کاسپین من در خرداد 95 در کاسپین سرمایه گذاری کردم . در خرداد هم کاسپین دارای مجوز بوده . حضرتعالی بفرمائید چرا سود پولمو نمی دن ؟ (88967)
 
م ر
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۴۱:۲۹
آقاي محتمل چرا هرگز از تعاوني الزهرا چيزي نمي گوييد کي نوبت به اين تعاوني خواهد رسيد ؟! (88677)
 
رضا
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۴۴:۳۱
خبر خوبی است ولی در حال حاضر هیئت تسویه به بهانه های مختلف جواب سپرده گذاران بدر توس را نمیدهد. از جمله اینکه این سپرده ها منشا ندارد یا حرفهایی مشابه آن لطفا اطلاع رسانی کنید. (88678)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۴۶:۲۶
تا زمان دسترسی به سپردهها نگرانی همچنان پا برجاست.در صورتی نیاز به فروش املاک نخواهد بود که بانک مرکزی خط اعتباری بدهد.فقط نقدینگی شعبات ٬مشگل مردم را حل خواهد کرد. (88679)
 
حسین رضایی نسب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۰:۵۱:۳۲
بسمعه تعالی
این کاملا مشخصه که موسسه اعتباری کاسپین یکی از موسسات قانونی و قدرتمند مالی در حال حاضر هست. با توجه به وجود مدیران متعهد و مومن و شایسته این موسسه از وضعیت فعلی خارج و قطعا به حالت عادی برخواهد گشت .سپرده گذاران و سهامداران از جمله بنده به این موسسه مالی و اعتباری اطمینان و اعتماد داریم و وضعیت فعلی را به فال نیک میگیریم و قطعا با استعانت به خداوند متعال و تدبیر مدیران این مشگل از سر راه برداشته خواهد شد انشاءالله. (88681)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۰۲:۳۷
اقای متحمل یادت نره کاسپین با شرط تجمیع۸ تعاونی مجوز گرفته و کل کاسپین فرشتگان نیست پس به فکر مشتریان دیگر تعاونی ها از جمله پیوند باشند که بعد از ۲سال بلاتکلیفند (88684)
 
بابک زنجانی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۲:۵۶:۳۶
پیوند و الزهرا وبدر توس کلا چند؟ (88831)
 
کرباسی از سرخنکلاته
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۰۹:۴۴
زنده باد کاسپین به سپرده گذارها عزیز خسته نباشی میگم انشاالله چندروز دیگه نتیجه اعتمادشون رو حتما میگیرن ممنون از همگی (88685)
 
حسن استیری
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۱۰:۳۹
موسسه ای که مجوز بانک مرکزی داره هیچ مشکلی براش پیش نمیاد.اگه مشکلی پیش بیاد بانک مرکزی میره زیر سوال.ما اعتماد داریم (88686)
 
علیرضا بداغ آبادی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۱۲:۵۵
هموطنان عزیز بهتره یه کم مراعات کنیم.من زنگ زدم به بانک مرکزی گفتن کاسپین هیچ مشکلی نداره (88687)
 
سبزواری
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۱۸:۳۲
وقتی دارن سود مارو میدن یعنی مشکلی ندارن (88694)
 
حاج علی رازقندی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۲۱:۵۰
فرشتگان چندین میلیارد پول بدرتوس رو داده.مگه با عقل جور درمیاد که مشکل داشته باشه. من پنجاه تومن دارم ولی نمیترسم (88696)
 
رسول
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۲۷:۰۹
فرشتگان اینقدر منابعش زیاده که به دستور بانک مرکزی چندین میلیارد به بدرتوس داد. این یعنی هیچ مشکلی نیست ولی لطفا سریعتر انجام بدین که مردم نگران نشن (88698)
 
مشتری
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۲۸:۳۱
کاسپین هر روز تبلیغاتش توی تلویزیون پخش میشه چون مجوز داره. ما به صداوسیما و مجوز بانک مرکزی اعتماد داریم (88699)
 
ماندانا خسروجردی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۲۹:۵۲
کاسپین مجوز رسمی بانک مرکزی داره. دیگه حای نگرانی نیست (88700)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۰:۲۵
بعد از چهل روز بازهم وعده مبهم و گنگ . برای روزهای آینده .از قرار معلوم فعلا سر کار هستیم.پولی در کار نیست. (88701)
 
سپرده گزار
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۱:۰۹
فرشتگان جزو کاسپینه.کاسپین هم اسمش توی سایت بانک مرکزی هستش.تمام (88703)
 
گونش
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۱:۵۰
واقعن دس مریزاد ب کاسپین.امیدوارم همیشه مث کوه محکم و استوار باشید.همگی خسته نباشید.قابل تحسین هستید (88704)
 
یک گیلانی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۳:۱۴
فرشتگان و کاسپین مجوز دارن (88706)
 
یاسمین
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۸:۰۲
کاسپین مثل میزان و ثامن الحجج نیست.مجوز داده. میفهمین؟ (88711)
 
علیرضا
Estonia
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۵۳:۱۶
خانم فهمیده ایا مجوز برای ما پول میشه؟این وضعیت نشون داد مجوز بانک مرکزی فقط در حد حرف و شعار موقع شرایط بحرانی هیچ کمکی نمیکنه (88750)
 
ابول
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۹:۳۰:۰۸
اقای که فقط برات پول مهمه یکمکی صبر کن به پولت میرسی هم امسال شماها تا یک اتفاق میفته حمله میبرید به طرف موسسه که بازدحام شماها حتی بانک ملی بقیه بانکها کمر راست نمیکنه عزیزم من اون موقع که سود بالا میگرفتی چه به به چه چه میکردی الان که اتفاقی نیفتاده نمک میخوری نمک دونو میشکنی لیاقت ندارید فقط صبر کنید بس (88904)
 
سپره گذر پیوند
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۴۰:۴۹
اگه مثل میزان و ثامن نیست پس چرا اصل پول و سود ما رو نمیده و هر روز یه وعده سر خرمن میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (88788)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۹:۲۷:۳۳
میزان رو با کاسپین مقایسه نکن
میزان اگه اونقدری که از شما حمایت شد فقط باهاش دشمنی نمیشد و به حال خودش رها میشد همه موانع رو بر میداشت
افسوس که یر پیکرش زدند تا نتونه ادامه بده

میزان باید جمع میشد چون خار چشم شده بود چون تصمیم گرفته شده بود که باید بره (88804)
 
خلیلی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۸:۵۱
امروز سپرده بلند مدت باز کردم. فردا هم همینطور.ترسی هم ندارم. مهم سود اول برجه برام (88712)
 
مشتری بیرجندی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۳۹:۳۵
کاسپین مورد اعتماده. و فرشتگان هم سهامدار بزرگ کاسپینه. (88713)
 
رضا
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۱:۵۵:۳۱
متاسفانه ۴۰ روزه فقط می گن به زودی …..
این به زودی کی مي آد ، من در تاريخ يك آذر 95، خونه خریدم .تا حالا بيشتر پولشو پرداخت كردم فقط لنگه 60 ميليون تومانم تا خونمو تحويل بگيرم من پولم تو حساب روز شماره چرا بهم پول نمی دن … بدبخت و بیچاره شدم از يه طرف خونه اجاره اي رو بايد همراه سه فرزندم تخليه كنم و از طرفي براي اين مبلغ به خيلي ها رو انداختم . برای رضای خدا کمکم کنید … ضرر و زیان فروشنده چطوري جواب بدم جواب آبرو منو …. خسته شدم … (88717)
 
امیر خان
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۰۵:۵۰
چقدر میخوای داداش میخوام محض رضای خدا کمکت کنم. (89339)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۲۲:۳۰
از این حرفها زیاد شنیدم من از سپرده گذاران میزان هستم فقط حرف (88727)
 
ندا
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۲۶:۴۴
زنده باد کاسپین (88728)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۲۷:۳۲
سپرده گذارای عزیز شما که صبر کردید یکم دیگه صبور باشید نتیجه رو ببینید
ممنون (88729)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۵۷:۵۰
فرشتگان منابع زیادی داره تا جایکه به موسسات دیگر جهت ادغام کمک کرد پس چرا مدیران موسسه راهکاری انجام نمیدهند (88757)
 
سارا
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۲۹:۲۲
من فقط صد در صد میدونم حرف جناب متحمل حرفه و میشه روش حساب باز کرد.ایشون یکی از بانکی های قدرتمند.و نعمتیه که خداوند به کاسپین داده.سایشون مستدام (88731)
 
کارمند
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۰:۱۶
ایشالا که زودتر از یکشنبه هفته بعد حل میشه
منتظر باشید. (88732)
 
م.کیاء مشتری وفادار موسسه کاسپین شهرستانهای کردکوی وگرگان از استان گلستان
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۳:۰۳:۵۵
انشااله با توکل به خدا وهمت مسئولین حتما این مشکلات جزئی هم حل خواهد شد. (88758)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ۲۰:۵۲:۱۱
سلام..منم از یکی از کارمندای رده بالای کاسپین شنیدم ک تا یک شنبه مشکل حل میشه...داستان یک شنبه چیه؟ کسی میدونه؟ (89020)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۰:۵۴
ای کاش ی تاریخ دقیق به سپرده گذارها اعلام کنن که خیالشون راحت باشه برای محفوظ بودن پولشون. (88733)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۸:۲۶:۱۶
خوب کاش لااقل سودها رو پرداخت میکردند تا دهان خیلی ها بسته بشه .فقط سود (88797)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۰۷:۴۲
تا حالا که سودها رو سر وقتش واریز کردن. (89340)
 
مشتری وفادار
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۱:۴۰
خدایا شکرت
کاسپین لیاقت بهترینهارو داره خدا پشت و پناهش
خداوند دشمنان کاسپین رو نابود کنه . (88734)
 
مادرنگران
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۴:۴۶
باتشکر از آقایان تفکرو متحمل وهییت مدیره از تلاشی که می کنید از طرف مادری نگران انشاالله امام رضا درست میکن ممنون (88737)
 
کارمند
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۵:۱۱
کاش اون کسی که خارج از فرشتگانه و این موسسه رو به این روز انداخت و ذهن سپرده گذارانش رو مشوش کرد بدونه که به خیلی هاخیاانت کرد
اول مردم بودند که واقعا اذیت شدند
دوم کارمندا بودن
آقای عزیز بدون که شما نمیتونی واسه این جمعیت تصمیم بگیری فقط برای به قدرت رسیدن خودت دوماه ملت رو اذیت کردی .به خدا واگذارت میکینیم (88738)
 
شیما
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۶:۳۷
مدیر فقط جناب متحمل (88740)
 
شريف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۰:۵۷:۱۸
بالشخصه علي رقم اينكه دل خوشي از باجناقم ندارم ولي اينقدر بابت پولي كه در موسسه بدرتوس گذاشته بال بال زد كه دلم براش كباب شد..... (88810)
 
تارا
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۷:۱۸
خدارو شکر مثل اینکه قضیه داره به خیر و خوشی تموم میشه (88742)
 
فرهاد
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۳۹:۴۷
برداشت من از این سخنرانی اینه که مردم واسه جناب متحمل خیلی مهم هستند که اینگونه از سپرده هاشون دفاع کرده.جناب متحمل تا جایی که من شنیدم از مدیران بانکی کاربلداست و کلی مدیر از زیر دستان ایشون خارج شده.حتما حرفش درسته (88745)
 
سیما
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۴۱:۰۶
موسسه کاسپین با فرشتگان زنده اس و با مدیرانی مثل جناب متحمل و آقایان تفکر و ضیاالملکی و سلامی (88746)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۲:۴۳:۴۲
باتشکر از همه کارمندان تعاونی هایی که در کاسپیین شریک هستند متشکر ازهمهء آنها خدا قوت امیدوار باشید اول خدا بعد آقا امام رضا (88749)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۲۳:۱۵:۱۴
خدایا به امید خودت (88759)
 
امير
Australia
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۱:۳۰:۱۱
من خودم ٢٠٠ ميليون تو كاسپين (فرشتگان) ٨ ماه پيشگذاشتم چون مجوز داره. كمي بايد صبر كرد اگر همه يدفه بگن پولمون رو پس بده هـيچ بانكي تو دنيا هم نميتونه و ورشكست ميشه. تنها با ارامش و هم كاري ميشه إز اين بحران گذشت. (88775)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۰۷:۰۰
بیشتر مردم دنبال اصل پول نیستن اما سودشون رو باید بده مگر هر ماه نمیداد؟اینکه نحوه مدیریت مالی ماه اذر کار رو به اینجا رسوند (88833)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۳۱:۴۴
امان از هیجانات کاذب مردم (88783)
 
بيچاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۳۳:۳۸
به به .تبريك
تبريك به خودم .......
تبريك به شما........
تبريك به همه....... (88784)
 
امیرخان
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۱۰:۰۴
بیچاره جان خبری شده که تبریک گفتی؟!!!! (89342)
 
بلاتكليف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۷:۳۵:۲۵
تشكر مخصوص ازكارمندان موسسه فرشتگان كه هرمشتري كه اعتراض ميكنه ميگن پول داشتيم داديم به بدرتوسيها.....
خدا خيرشون بده.... (88786)
 
مشتری مطلع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۰۸:۰۵:۴۱
اولا فرشتگان خودش مشکل داشت دوما فقط تا 15 میلیون از پول بدر توسی ها رو سپرده کاسپین داده و پولی تزریق نکرده سوما در قبال این کارها وام ها و املاک بدر توس را برداشته و لی کامل پاسخ مشتریان را نداده (88927)
 
مسعود
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۹:۱۸:۰۵
جناب متحمل
با گذشت ١٠ ماه از اخذ مجوز هيچ كارگشايي ملموسي انجام نگرفته است شما مدير هشت تعاوني تجمعي هستيد و تنها زماني ميتوانيد كار را تمام شده بدانيد كه مشكل تمامي تعاوني ها حل شود ضمنا با جستجو در سايت و بايگاني اخبار مربوط خواهيد يافت بارها اعلام عمليات تحويل تعاوني ها اعلام شده اگر موسسه فرشتگان تا به حال اموالش تحويل نشده بود پس بر چه اساسي و با چه نظارتي فعاليت مي كرد لطفا از تناقض گويي دست برداريد و بدانيد حق بزرگي به گردن شماست و زندگي بسياري گرو تصميمات شما مي باشد زمان از دست رفته زندگي خيلي از افراد براي هميشه نابود كرد (88803)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۱:۰۱:۴۲
من به نوبه خودم دنبال اصل پولم نیستم چون اگر برداشت کنم بازهم باید سپرده کنم اما برنامه ریزی بکنید که بتوانیم هر ماه مثل گدشته به سود خود برسیم و با اقتدار کامل قابل پرداخت باشد. (88811)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۱:۴۱:۵۲
انشالله که تا سره ماه درست بشه ... بهتر است بجای مجیز گفتن بفکر این باشید که جناب متحمل گفته اند که پیش بینی بنده این است که کارها درست شود . عجب پیش بینیه دقیقی ...!!! (88814)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۱:۴۳:۰۸
یش‌بینی بنده این است که با مساعدت مسوولان روال کار موسسه اعتباری کاسپین به حالت عادی باز می‌گردد. تازه پیش بینی فرموده اند .. خوب عزیزم سوده سپرده ارو بدید اصل پیش کش (88817)
 
پوریا
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۲:۲۸:۵۵
چرا جو سازی الکی میکنید مرد حسابی موسسه که تمام سود هارو تمام و کمال پرداخت می کنه. حتی اصل هم پلکانی میده. معلوم نیست از کجا خط گرفتی که جو منفی بدی (88828)
 
سارا
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۸:۰۵:۰۱
دقیقا با شما موافقم .بعضی از مشتریان اصرار دارن اعلام کنن که این موسسه مشکل داره .دیگه نمیدونن که اگه مشکل داشته باشه به ضرر خود مشتریه.این همه اطلاع رسانی شد که مشکل نداره ولی.... (88890)
 
حمید سپرده گذار الزهرا
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۲:۱۸:۴۹
من که هر وقت تونستم پولم بگیرم اگه بگن بانک کاسپین پنجاه در صد سود میده یه هزار تومنی سرمایه گذاری نمیکنم . امیدوارم اونهایی که دلشون خوشه و تا حالا پولشون گرفتن و میگن کاسپین مجوز داره به درد من دچار نشن بدبخت شدم (88825)
 
سالار
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۸:۰۶:۴۳
شما که مشتری فرشتگان نیستین الکی نظر میدین.بحث سر فرشتگانه نه الزهرا. (88891)
 
حمید سپرده گذار الزهرا
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۲۰:۵۰
مگه خبر نداری؟ قراره همه هشت تعاونی یکی بشن به نام کاسپین . یعنی مشکل الزهرا مشکل فرشتگان هم هست و الی آخر (88963)
 
زیادعلی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۱:۴۳:۱۵
سلام حدود دوماهه موسسه کاسپین به این وضع افتاده گناه ماچیه مگه موقعی پول گذاشتیم بهشون تأهد ندادیم که این یلا سرما بایید اقای مسؤل محترم تنها دارایی من تواین موسسه هست تورا خدا بگین اخرش چی میشه خودم مستأجرهستم خانمم مریضه واسه همین نتونستم برم سر کارگر هستم سر ماهی یه چند تومانی ازموسسه میگرفتم اموراتمومیگذروندم تکلیف ما چیست (88818)
 
امیرعلی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۹:۱۱:۳۲
سلام من الان حدود ١0ساله مشتری ای موسسه هستم همیشه از این اتفاقا میفته وهمیشه سربلند بیرون میاد هیچ مشکلی نیست منم سپرده گدارم کل سرمایم تو این موسسه است خیالت راحت هیچ مشکلی نیست.شما میخواهید سند خونتون عوض کنید کمش یک ماه طول میکشه اینا حالا چند تا موسسه هست که باید انتقال دارائی بدن بعدشم چند تعاونی برشکسته دادن به کاسپین که جمع جورش کنه که خیلی توی این تعاونیها تخلف شده فقط یکم صبر میخواد که جمع جور بشن انشالله جای هیچ نگرانی نیست موسسه از پشتوانه قوی برخورداره که حتی احتیاجی به فروختن اموال ان نیست فقط صبر صبر صبر .با ارزوی موفقیت روز افزون کاسپین (88898)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۰۱:۱۵
باسلام آقایان هییت مدیره لطفا این جوان ها رو جلو زن وفرزندانشان خجالت زده نکنید دم عید شمارو خدا یکفکر درستی بکنید (88832)
 
بنده خدا
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۲۹:۱۹
جناب آقای متحمل مدیر عامل محترم موسسه اعتباری کاسپین.لطفا هر چه زودتر خط اعتباری بانک مرکزی را جهت بالا بردن نقدینگی در شعب کاسپین بگیرید.ضمنا دستور فرمایید حداقل موجودی کوتاه مدتها را برای حل مشکل پرداخت کنن .تا سپرده ها (88836)
 
مجید
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۰۹:۱۱:۰۹
بابا لااقل سودهارو بدن . سپرده پیش کش باور کنید سود بدن من دست به سپرده نمیزنم کجا بهتر از کاسپین . 6 ساله حساب دارم و راضیم . صحبت اگه یک ماه بود مهم نبود ولی اصلا زمان اعلام نمیکنن ... لنک در هوا (88932)
 
سام سرابی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۴۸:۴۷
امیدوارم که همینطور با قدرت به مردم پولهایی را که میخواهند را بدهند تا اوضاع آرام گیرد و مردم از رجوع به شعب خود داری کنند.و وضعیت شتاب و تبلیغات تلویزیونی هم راه بیفتد تا مردم بیشتر اطمینان کنند.و باید به همه حق داد که پس از اینهمه اختلاس و دزدی های میلیاردی مردم اعتمادشان را از دست بدهند.برایتان آرزوی موفقیت دارم. (88840)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۵۴:۵۲
مردم نباید عجله کنند و کمی صبور باشند پول که توی گونی نگهداری نميشه (88841)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۵:۱۹:۵۰
این گفته آقای متحمل که میگه : " کاسپین نیازی به فروش اموال هیچکدام از تعاونی ها نداره " یعنی کاسپین موسسه ای مجزاست و این 8 تعاونی مجزا یعنی با ظرافت شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت 8 تعاونی در صورتی که اصلا بدون وجود این 8 تعاونی و تجمیعشون موسسه ای به نام کاسپین معنی نداره.کما این که بانک مرکزی میگه دارائی ها و تعهدات فرشتگان ( و قاعدتا سایر تعاونیها ) به کاسپین منتقل میشه. (88862)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۵:۵۴:۲۷
این چه استدلالیه که شما میکنی؟ اولا آقای محتمل فقط راجع به املاک فرشتگان اظهارنظر کردن و دوما فرمودن نیازی به فروش املاک برای تهیه نقدینگی نیست یعتی از راههای دیگه ای مثل استفاده از پشتوانه سپرده گذاری شده نزد بانک مرکزی میتونن سپرده رو تامین کنن. درضمن ایشون چند بار گفتن که وکیل سپرده های مردم هستن ونمیزارن حقی ضایع بشه یعنی کاملا از اصل سپرده ها مراقبت میکنن. (88868)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۵۴:۰۳
امیرجان در متن خبر ایشون گفته "احتیاجی به فروش اموال این تعاونی و تعاونیهای دیگر نخواهد داشت." دقت کنید همه تعاونیها و نه فقط فرشتگان. ثانیا سپرده شون نزد بانک مرکزی حداکثر 300 میلیارد تومنه . جواب 4000 میلیارد تومن کسری رو چه جوری می خوان بدن ؟ (88969)
 
امیر
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۰:۲۰:۲۵
آقای بدون اسم اولا اگر خبرها رو خونده باشی ۴۰۰۰ میلیارد. زیان نبوده بلکه ۴۰۰۰ میلیارد سرمایه گزاری در املاک بوده و ۴۰۰۰ میلیارد هم بصورت وام به مردم، ثانیا ۹ماه پیش که بانک مرکزی مجوز داد تمام این حسابرسی ها انجام شده بوده و بانک مرکزی هیچ موقع نمیاد به موسسه ای که ۴۰۰۰ میلیارد زیان داده باشه مجوز بده!! بنابراین شما که حسابیم ندارین نیازی نیست نگران این حساب ها باشین!! (88991)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۰۹:۱۷:۰۰
آقای امیر ، دادستان گفت "فرشتگان در حال حاضر 4000 میلیارد تومان کسری و زیان دارد" . اگر تبدیل به املاک شده بود چرا 2 مدیر رو دستگیر کردن ؟ ضمنا متاسفانه من در همسن موسسه در شعبه ولنجک 600 میلیون سپرده دارم. اگر جنابعالی لازم دانستید آدرس ای میل بدهید برگ سپرده ها را اسکن کنم به حضور انورتان تقدیم کنم. (89047)
 
وكيل
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۲۱:۵۰:۱۴
سلام
در دوره اي هستيم كه انتخابات نزديكه و كاسپين زير نظر بانك مركزيه
خدايي نكرده قرار باشه اتفاقي هم بيافته با توجه به اوضاع فعلي به هيچ وجه نمي افته
مضافا اينكه كاسپين مجوز داره و مطمين باشين بانك مركزي با آبروي خودش بازي نميكنه چرا كه تمامي اطلاعات رو بانك مركزي به دادستاني داده (88914)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۲۲:۳۲:۲۲
هیچ اتفاقی برای موسسه کاسپین نخواهد افتاد. (88917)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۲۳:۵۵:۴۷
الزهرا چی شد (88923)
 
سپرده گذار الزهرا نیشابور
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۲:۳۴:۰۹
کاش اقای محتمل دربارهی الزهرل هم این قدر صریح تعیین تکلیف میگرد (88947)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۲:۴۲:۵۹
من هم اون روز تو دفتر مرکزی بودم.دم آقای متحمل گرم.ایشاالله تا آخر این هفته مشکل فرشتگان و کاسپین حل میشه.ایشالله مشکل بقیه سپرده گذاران تو ثامن الجج و میزان و پدیده و بدر توس و الزهرا و پیوند هم هرچه زودتر حل بشه.چون همه ما واسه بدست آوردن پول سعی و تلاش کردیم و زندگیمون رو گذاشتیم تو این موسسات.به امید موفقیت مردم ایران (88951)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۱۲:۲۳
کاش میشد چشمها رو بست و خوشبین بود ... ولی همه چی رو بذاری کناره هم میبینی جور در نمیاد جور در نمیاد چه کنیم؟ (88959)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۲۹:۳۸
دمت گرم انشالله حل بشه ولی جناب با حرف درست نمیشه پول نیست که بدن یعنی ندارن که بدن یعنی نیست که بدن یعنی بودت ولی حالا نیست .. رفتیم تو داستان (88964)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۰:۵۱:۴۱
با درود جناب متحمل لطفا پاسخ. دهيد كه بدر توس در اين مجموعه كاسپين جائى دارد يا كه خير چون در اين مدت نخواندم كه. مورد بدر توس مطلبى كفته باشيد .سپاس كذار خواهم بود كذارشى بدهيد (88993)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۱۹:۰۴
املا چند میشدی؟ (89350)
 
علی
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۱:۲۵:۰۵
انشاالله من نذر آقام امام رضا کردم دلم خیلی روشنه (88994)
 
مشتری موسسه کاسپین
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۱:۲۵:۲۳
لطفا بطور مرتب وسریع مردم را در جریان کار موسسه اطلاع رسانی کنید که نگرانی سپرده گذاران کمتر شود.خدای متعال همراه تمامی مدیران زحمت کش موسسه کاسپین (88995)
 
مادر نگران همه فرزندان موسسه
۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ۲۱:۳۹:۰۷
آقایان تفکر ومتحمل چون شروع کار شما از مشهد ونیت شما آقا امام رضا انشاء الله اول خدا بعد آقا اسمش وسط هست بزودی درست میشه به امید چهارده معصوم هر چه زودتر دل همهرو خوش کنیدمادرنگران (89021)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۰۰:۱۹:۱۳
معنی مجوز بانک مرکزی یعنی چی؟یعنی اینکه برای حتی سود سپرده خودتم کلی منتظر بمونی و گردن کج کنی.عدم اعتماد ب بانک مرکزی یعنی نابودی تمام بانکها.چرا هیچکی هیچ کاری نمیکنی از اقایون مسوولین موسسه مجوز دار.واقعا جالبه داستان (89027)
 
بند خدای بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۰۸:۰۳:۰۲
بسمه تعالی بنام خدا شروع کار بانام او انشاءالله خودش گره کارو باز کن باهمت آقایان تفکر ومتحمل وضیاالملکی بند خدا (89045)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۲:۵۲:۱۷
مگر سوپر من هستن این آقایون (89062)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۰۰:۱۹
الان دیگه شعب کاسپین پونصد هزار تومنم ندارن به مشتریاشون بدن (89104)
 
مشتریموسسه کاسپین
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۸:۲۵:۵۴
با سلام،حاج آقا متحمل لطفا به داد مشتریان موسسه کاسپيان برسید،خیلی سخت است دراین روزها که مردم درآمدی جز سود موسسه ندارن زندگی کرد،در پرداخت قسطهای وامهای مردم و معاش خانواده ها،شما را به خدا قسم میدهیم زودتر نقدینگی را در شعب بیشتر کنید. در پناه خدا (89122)
 
بنده خدا
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۰:۰۸:۵۸
با سوست کار کردن مدیران این موسسه به این خوبی را دارن ازبین میبرن خدایا خودت کمک کن (89128)
 
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۷:۳۵:۲۰
سوست چیه؟! (89167)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۲۳:۳۶:۰۴
فکر کنم منظورش
سست
باشه این بنده خدا (89302)
 
سپرده گذار
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۲:۵۷:۳۳
فقط هدفشون اروم کردن جو و مردم هست که واقعا مدیر با سیاست میتونه اینو درک کنه و بفهمه که پول کم میدن اگه نه مثل میزان در عرض چند ساعت از بین میرفت و همه ما سپرده گذاران با خاک یکسان میشدیم پس پیشنهاد میدم صبر و ارامش خودتون رو حفظ کنید (89142)
 
مراد
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۸:۲۰:۱۹
اولا آخر ساله محاله کمکی به موسسه کاسپین بشه ثانیا دولت و بانک مرکزی آنقدر گرفتاری و بدهی های جور واجور دارن که موسسه کاسپین را اصلا حساب نمی کنند پول خیلی بیرحمه اقتصاد بی رحمتر خدا ایشالا درست کنه فقط از خدا بیخواین (89172)
 
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۵:۵۶:۱۵
آخه چه ربطی به اول سال و آخر سال داره؟ بعدشم بانک مرکزی موظف به حمایت از بانک ها و موسسات مجاز در تمام طول سال هستش. اقتصاد بیرحمه اما حساب کتاب داره!! (89248)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۸:۰۱:۳۹
این افرادی که با اسامی مختلف از جمله "آگاه" یا "مطلع" یا "کارمند رده بالا"میان از کاسپین حمایت میکنن لطفا بیشتر توضیح بدن که منظورشون چیه و به چه استنادی این حرفها رو میزنن؟
اگر موضوع انتقاله که اصلا مهم نیست چون مشکل موسسه نقدینگی است و این مشکل با انتقال اموال فرشتگان حل نخواهد شد. مشکل باید از طریق دریافت مجوز شتاب حل شود و حتی خط اعتباری هم اکنون جواب تقاضا را نمیدهد.شاید برای روزهای اول مرهمی بود و کار به اینجا نمیکشید اما الان خط اعتباری پاسخ 2 روز نیاز موسسه رو بیشتر هم نمیده. (89260)
 
محمدزاده
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۸:۵۵:۲۳
شتاب به چه شكلي مي تونه اين مشكلو حل كنه؟ ميشه توضيح بدين (89266)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۲۲:۵۷
از طریق شتابی که به کارها میده!!!!!! (89353)
 
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۲۰:۰۳:۰۹
اگر بانک مرکزی به مردم اطمینان بده که موسسه کاسپین مشکلی نداره کسی مایل نیست سپرده اش رو ببندد و در اینصورت مشکل نقدینگی هم حل می شود. (89274)
 
ایشالله درست میشه
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۰۸:۴۹:۴۶
ببنده ؟ چی رو ببنده ؟ اصلا چیزی میدن که ببنده ؟ من فکر میکنم هوای آلوده روی مغز خیلی اثر میذاره مخصوصاً رو مغزه ما سپرده گذاران کاسپین چون جناااااااااااااااااااااااب متحمل آخ آخ ... دارن بطوره خیلی سلیس و شفاف میفرمایند که کار خرابه باز هم ما میگیم صبر کنید داره حل میشه مثل شکر در آب (89322)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۲۸:۰۱
شما راه حل دیگه ای سراغ دارید؟ (89355)
 
مهدیسا
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۴:۲۸:۲۹
زنگ زدم سزپرستی کاسپین تهران میگفتن مشکل موسسه اعم از انتقال و شتاب با توجه به کار اداری در حدود دوماه دیگر زمان میبرد.
قضاوت با شما. (89382)
 
مشلازیان
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۱۶:۵۴
من راه حل دیگه سراغ دارم (90469)
 
امیررضا
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۵:۳۵:۵۲
من به عنوان سپرده گذار ترجیح میدم که صبر کنم تا اینکه بیخودی شلوغش کنم و اوضاع رو از این خرابتر کنم! سالهاست دارم سود خوب میگیرم حالا با دو ماه صبر کردن اتفاقی نمیفته. (89396)
 
مشتری کاسپین
Australia
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۶:۰۵:۵۰
با سلام،لطفا اطلاع رسانی کنید که کار انتقال تعاونی های کاسپین به اتمام.رسیده یا نه?
در ضمن هرچه سریعتر نقدینگی در موسسات برقرار شود،نزدیک عید است ،مردم را از نگرانی در بیاورید،خواب بر همه مشتریان موسسه حرام شده،حتی کارمندان موسسسه آرامش ندارند.چرا بانک مرکزی برای مردم آرامش خاطر مهیا کند. (89417)
 
مشتری
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۲۳:۳۴:۳۵
چرا بانک مرکزی سکوت کرده. خاهشا سکوت رو بشکن و همه ما رو ازنگرانی در بیار. (89645)