جرجانی مدیرعامل موسسه اعتمادایرانیان شد
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب: ۳۰۱۷
 
 
Share/Save/Bookmark
 
رئیس هیئت مدیره موسسه اعتماد ایرانیان با بیان اینکه گزارش مجمع عمومی این موسسه به وزارت تعاون، کار و رفاه وبانک مرکزی ارسال شده است، گفت: علی جرجانی به عنوان مدیرعامل این موسسه انتخاب شد.
به گزارش پايگاه خبري اخبار بانك، محمد مهدی پورسلیمی با بیان اینکه روز گذشته گزارش نتیجه جلسه مجمع عمومی موسسه اعتماد ایرانیان به بانک مرکزی ارسال شده است، اظهارداشت: صورت جلسات هم به وزارت تعاون کار و رفاه فرستاده شد و دیروز هم به آقای درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی تقدیم شد. 

وی افزود: اعضای تعیین شده برای عضویت در هیئت مدیره از مدیران بانکی هستند که آقای علی جرجانی به عنوان مدیرعامل موسسه، آقای سید ابراهیم موسوی یکی از مدیران موسسه خراسان، آقای نادر نامداری رئیس سابق خزانه بانک صادرات و آقای علی حائری که سابقه فعالیت در بانک سپه را داراست به عنوان اعضای هیئت مدیره موسسه انتخاب شده‌اند. 

وی تصریح کرد: بنده مجددا به عنوان رئیس هیئت مدیره از سوی اعضاء انتخاب شده‌ام. 

رئیس هیئت مدیره موسسه اعتماد ایرانیان ادامه داد: ایرادات بانک مرکزی به این موسسه اعضای هیئت مدیره و شرایط تعیین مدیرعامل بود زیرا این موسسه تابع قوانین تعاون بوده است اما باید خود را با قوانین پولی و بانکی تطبیق دهد که این اقدام در همین راستا صورت گرفت. 

پور سلیمی با بیان اینکه بانک مرکزی فرصت اصلاح و تطبیق این موسسه با قوانین بانک مرکزی را دارد، گفت: پس از برگزاری مجمع عمومی و اعمال اصلاحات مدنظر، اکنون در حال ثبت این تغییرات هستیم.
منبع:فارس
 


 
 
 
 
سرعت و كيفيت اينترنت و موبايل بانك كدام بانك را تجربه كرده و رضايت داريد؟
بانك ملي
بانك پاسارگاد
بانك ملت
بانك صادرات
بانك تجارت
پست بانك
بانك پارسيان
بانك سامان
بانك اقتصاد نوين
بانك قوامين
بانك انصار
بانك مسكن
بانك سپه
بانك كارآفرين
بانك رفاه
بانك آينده
بانك شهر
بانك دي
بانك گردشگري
بانك توسعه تعاون