'{SARDABIR_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>'{SARDABIR_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اخباربانک - تشکیل صف برای خرید دلار، در چهارراه استانبول
تشکیل صف برای خرید دلار، در چهارراه استانبول
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب: ۵۵۵۸۹
 
 
Share/Save/Bookmark
۳
 
خبرگزاری میزان: با افزایش قیمت دلار قیمت این ارز خارجی از تابلو برخی صرافی‌ها حذف شد و برخی از صرافی‌ها هم برای فروش اقدام به نام‌نویسی و تشکیل صف کردند.

ظاهرا افزایش قیمت دلار فرصت را برای برخی سودجویان در بازار مهیا کرده و آنها دلار را با قیمت‌های دلخواه به فروش می‌رسانند در صرافی‌ها با قیمت‌های متنوعی روبه‌رو هستیم به نوعی که برخی از صرافی‌‌ها دلار را با قیمت ۴ هزار و ۶۰ تومان به فروش می‌رسانند.


با کمی جستجو در میان صرافی‌ها می‌توان دلار را با قیمت ۴ هزار و ۶۵ تومان، ۴ هزار و ۷۰ تومان و حتی با قیمت ۴ هزار و ۱۰۰ تومان هم پیدا کرد.

گشت و گذار در بازار نشان می‌دهد که با افزایش قیمت، برخی از صرافی‌ها اقدام به حذف قیمت دلار از روی تابلوهای خود کرده‌اند،همچنین برخی صرافی از فروش امتناع کرده و عنوان می‌کنند، دلار برای فروش نداریم، برخی از صرافی‌ها هم فقط تا ساعت ۱۳ دلار می‌فروشند.

تشکیل صف برای خرید دلار

همچنین در مقابل برخی از صرافی‌های چهارراه استانبول صف‌هایی برای خرید دلار ۴ هزار و ۹ تومانی توسط مردم تشکیل شده است، که با نام‌نویسی‌هایی که از قبل از ظهر توسط صرافی‌ها صورت گرفته، منتظر دریافت دلار بودند‌، البته این دریافتی‌ها تا سقف خاصی محدود شده بود، در برخی صرافی‌ها تا سقف ۲ هزار دلار و برخی تا سقف ۱۰ هزار دلار پرداخت می‌کردند.

برخی از صرافان علت افزایش قیمت دلار را کمبود در سطح بازار عنوان کردند، همچنین هجوم مردم برای خرید ارز را موجب به وجود آمدن بازار کاذب دانستند.
 


علي
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۱:۵۱:۱۷
قيمت نفت در روزهاي گذشته افزايش ١٠٪‏ داشته و بزودي دلار به ٣٩٠٠ تومان بر مي گردد. (126259)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۹:۱۹:۴۱
در ایران چیزی که گران شود دوباره ارزان نمیشود. (126310)
 
۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۹:۳۳:۰۴
سرقفلی مالی- سیاسی دولت یازدهم گران نشدن ارز بود که ظاهرا به گونه دیگر شده! (126313)