۰
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۳

برکت سپهر صادرات به بازار آمد

بانک صادرات ايران با هدف خلق فرصت سرمايه گذاري مشتريان و در راستاي جلب رضايت هموطنان خدمت جديد « برکت سپهر» که طي آن مشتريان مي توانند از بيشترين سود بانکي برخوردار گردند را عملياتي نمود.
به گزارش پايگاه خبري اخبار بانك، اين بانک به منظور خلق فرصت سرمايه گذاري مشتريان و افزايش رضايتمندي آنها از خدمات بانک، خدمت جديد«طرح برکت سپهر» را عملياتي نموده که طي آن سپرده گذاران مي‌توانند از بالاترين نرخ سود بانکي بهره مند و در يک دوره ۵ ساله سرمايه خود را ۷۲/۲ برابر کنند. 

بر اساس دستور العمل اين بانک اين طرح ۵ ساله و با سود ۱۷۲ درصد با هدف ايجاد زمينه سرمايه گذاري براي اشخاص حقيقي و حقوقي غير دولتي در نظر گرفته شده است. اين سپرده ها با حداقل يک ميليون ريال در کليه شعب اين بانک قابل گشايش بوده و بعد از ۵ سال نيز قابل تمديد مي باشند . 

اين طرح به عنوان خدمت جديد از سوي اين بانک امکاني را فراهم نموده است تا ضمن افزايش چشمگير سپرده مشتريان به افزايش قدرت تسهيلات دهي و در نتيجه بهبود سطح توليد و اشتغال در جامعه نيز کمک کند. 

شايان ذکر است اين بانک در راستاي افزايش رضايت­مندي مشتريان طي سال جاري خدمات مالي متنوعي نظير: ارسال پيام کوتاه قبل از برگشت چک، کارت مجازي براي اشخاص حقوقي، گنجينه سپهر ، سپهر کارت خانواده، سامانه واريز جمعي وجوه به صورت اينترنتي و... را به بازار عرضه نموده که مورد استقبال مشتريان قرار گرفته اند. 

گفتني است بانک صادرات ايران با در اختيار داشتن ۳ هزار شعبه، افتتاح بيش از ۴۷ ميليون حساب بانکي online براي هموطنان و ارايه خدمات متنوع بانکي و مالي به بيش از ۲۸درصد از دارندگان کارتهاي بانکي عضوشتاب نقش بسزايي در توسعه و ارتقاء خدمات بانکي دارد .
تازه ترین اخبار