۰
۴
اخبار بانک: بانک آینده تاکنون در راستای حمایت از بخش خصوصی و به‌ منظور افزایش تولیدات داخلی و توسعه صادرات ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت کرد.
به گزارش اخبار بانک، بانک آینده، در راستای حمایت از بخش خصوصی به‌منظور افزایش تولیدات داخلی، توسعه صادرات و به‌ویژه ایجاد اشتغال پایدار، با تخصیص بهینه اعتبارات از محل منابع صندوق توسعه ملی، به سهم خود در این حوزه، نقشی مؤثر و مشارکتی فعال داشته است؛ به‌گونه‌ای که تاکنون، مبلغ 2،300 (دو هزار و سیصد) میلیارد ریال، برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی فعال در بخش صنعت و معدن، صادرات کالاهای صنعتی و معدنی و فعالیت‌های دانش بنیان، همچنین تأمین مالی طرح های صنعتی و معدنی دارای توجیه فنی و کارشناسی در مناطق برخوردار، از محل اعتبارات ریالی، توسط این بانک پرداخت شده است.
 
لازم به ذکر است، حمایت هرچه بیشتر از واحدهای تولیدی و ایجاد ارتباط با صنعتگران و کارآفرینان و تسهیل فرآیندهای انجام کار در تأمین مالی طرح های صنعتی و معدنی، یکی از مهم ترین اهداف و اولویت های این بانک می باشد.
 
 بانک آینده، امیدوار است؛ با تلاش مضاعف، در "سال  اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال"، بتواند؛ بخش بیشتری از منابع مالی خود را به طرح های دارای اولویت سوق داده تا در جهت توسعه سریع‌تر اقتصادی کشور، سهم بیشتری داشته باشد.
 
مشاهده نظر مخاطبان
دومیلیون ازحساب سپرده افضل توس من کم کردیدالهی خورده تان نشودوبه خداواگذارتان میکنم تاحقمان راازشمابگیرد
وقتی به طمع سود در موسسه بی نام و نشان سپرده گذاری کردین از بانک آینده نظر خواستین که حالا از این بانک طلب کار هستید.
عزیز برادر! وقتی از مسائل پشت پرده دولت خبر نداری و مغلوب تبلیغات و جنگ روانی دولت علیه بخشی از مردم میشوی، بهتر است در اظهار نظر دقت کنی! تعهد بانک مرکزی در پروژه FAFT به صندوق بین المللی پول و برگزاری سمینارتوجیهی مسئولین بانکهای کشور در اسفند ماه که اغلب مردم و رسانه ها حواسشان به مسایل شب عیدی است، و استارت تخریب علیه موسسات مالی ، در اولین ماه (خرداد۹۶) پس از رای آوری آقای روحانی درانتخابات ، علیه ثامن و سپس افضل و.. همگی نشان از چه دارد؟! اگر موسسات سود زیاد میدادند خوب کاهش میدادند، اگر بدون مجوز بود خوب یا مجوز میدادند یا در یک بانک ادغام یا تجمیع میکردند، کاری که در سالهای گذشته برای موسسات بوجود آورنده بانک آینده و سایر بانکها انجام شد(بدون آنکه مشتریان متضرر بشوند). آری راه برای خاتمه مسالمت آمیز موسسات هست اگر مسئو لین تدبیر و مردم داری داشته باشند؛ ضمنا مگر بی تدبیری بانک مرکزی محدود به موضوع موسسات مالی است؟ شاهکارش در گرانی ارز و سکه را چگونه توجیه میکنید؟ چاپ پول برای اعطای وام ۲۵ میلیونی دو سال پیش فروش خودرو های سایپا و ... چه توجیهی دارد؟ و حالا گران شدن خودرو! چه تدبیری در بحث مسکن دارند که آنهم دارد گران میشود؟ رکود کارخانجات ؟ و...
حسه بلوچ
Germany
برادر یا خواهر گرامی درجواب شما بنده که همدرد سپرده گذار محترم افضل توسم عرض میکنم که اولا سود این موسسه کمتر از سودی بوده که شما از ب آینده میگرفتید وهمین الان هم دارید میگیریدو ثانیا از بنده 7میلیونو بانک مرکزی کم نکرده بعد از ده روز که دفترچه قهوه ای رنگ بانک محترم آینده راداشتم بانک محترم آینده کم کرده ما هم مثل شما دفترچه کوتاه مدت بانک آینده داریم شما قبلا باز کردید ما الان حال اگه شما بعد از ده روز متوجه شوید که از حسابتان بدون اجازه جنابعالی صد تومن کم شده چکار میکردید؟ ما نمیدونیم این پول به دستورچه کسی کم شده وبه حساب ب مرکزی یابه حساب ب آینده رفته ؟ حالا به نظرتون باید طلبکار باشیم یانه؟ خدا خودش مبین بر حقه
تازه ترین اخبار