۱
۳
اخبار بانک: بانک قوامین به تازگی از طرح تسهیلاتی فاخر رونمایی کرده است.
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، بانک قوامین که از زمان روی کار آمدن غلامحسین نتاج به عنوان مدیرعامل طرح های زیادی را به سبد محصولات خود اضافه کرده است به تازگی از طرح تسهیلاتی فاخر نیز رونمایی کرده است.

بر اساس این طرح مشتریان بانک قوامین می‌توانند با افتتاح حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی تنها دو روز بعد از افتتاح حساب تسهیلات با نرخ ۹ درصد از بانک دریافت کنند.

بنابر اعلام شعب این بانک مشتریان می‌توانند به میزان ۸۰ درصد سپرده کوتاه مدت خود تسهیلات ۹ درصدی دریافت نمایند.

به عنوان مثال مشتری می تواند با افتتاح حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی به میزان ۱۰ میلیون تومان تسهیلاتی به میزان ۸ میلیون تومان با نرخ ۹ درصد دریافت کند. ضمانت تسهیلات مذکور نیز همان مبلغ ۱۰ میلیون تومان است که در حساب کوتاه مدت تا پایان پرداخت اقساط مسدود خواهد ماند. به نظر می‌رسد ارائه این طرح تسهیلاتی با استقبال مشتریان روبه‌رو شود.

پیش از این بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری طرح های تسهیلاتی این چنینی را به نرخی بالاتر است میزان سود پرداختی به مشتری پرداخت می‌کردند. یعنی اگر مشتری حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی باز نماید تسهیلات به نرخی بالاتر از ۱۰ درصد به پرداخت می شد.
مشاهده نظر مخاطبان
یعنی خودبخود سپرده میشود بلند مدت؛ ولی بجای دریافت سود زیاد به همان سود روز شمار اکتفا میشود!
حسین
Iran, Islamic Republic of
حساب من خود به خود به فاخر تبدیل شده
sm
Iran, Islamic Republic of
یه نظر بهتر دارم من. من هیچ حسابی باز نمیکنم و هیچ قرارداد تسهیلاتی رو هم با بانک نمیبندم. همه ی پولم رو پیش خودم نگه می دارم و ازش استفاده ای که بابت وام میخوام رو انجام میدم، ماه به ماه هم قسطی که میخوام بدم رو خودم میزارم تو حساب خودم که بهش سود تعلق بگیره. فقط ماه به ماه میرم یکی از شعب بانک قوامین و اون سود 9% رو بهشون میدم. خوبه اینجوری؟ راضی میشه بانک قوامین به نظرتون ؟؟؟!!!
تازه ترین اخبار