۰
۳
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴

رئیس کل بانک مرکزی به مجلس می رود

ایرنا: ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی برای ارائه گزارش در مورد مسائل و مشکلات برخی موسسات مالی و اعتباری هفته آینده در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد.
 
ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی قرار است در یکی از جلسات هفته آینده مجلس گزارشی در مورد مسائل و مشکلات مربوط به برخی موسسات مالی و اعتباری به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
 
همچنین قرار است هفته آینده تفاضای عده ای از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در مجلس بررسی شود.
 
نمایندگان در جلسات هفته آینده خانه ملت، گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را بررسی می کنند.
 
بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس در مورد لایحه حفاظت و بهره برداری از منابع ژنتیکی، طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی و لایحه حفاظت از خاک در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.
 
همچنین خانه ملتی ها در جلسات هفته آینده مجلس قرار است لایحه مدیریت حوادث غیر مترقبه کشور و لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در برنامه اندازه شناسی آسیا و اقیانوسیه را بررسی کنند.
 
بررسی طرح استفساریه ماده ٣٦ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و گزارش کمیسیون شوراها در رد طرح دهیاری ها هم در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.
مشاهده نظر مخاطبان
غلام
آقا لطفا یکی از نماینده های مجلس از آقای سیف سوال کنه که چرا به ۷ تعاونی کاسپین همه به غیر از فرشتگان هیچ پولی نمیده بانک مرکزی?یک مرد تو مجلس پیدا نمیشه همین سوال رو بپرسه?بانک مرکزی کل حسابهای مردمو تو این ۷ تا تعاونی مسدود کرده در صورتی که ما سپرده گذارای الزهرا الان 3 ساله یک قرون پول نگرفتیم?مگه خون فرشتگان از خون ما الزهرایی ها رنگی تره?
کسی که در سال 95 در شعب با تابلوی کاسپین و فرم کاسپین و با تائید موسسه کاسپین و بانک مرکزی سپرده گذاشته است اصلا عضو تعاونی منحله فرشتگان در سال 93 محسوب نمی شود
با سلام
بجای اینکه انهایی که سپرده بالاتر دارند جهت تشویق به سرمایه گذاری زودتر تکلیفه سپرده شون معلوم بشه و یا جهت رفع نیازهاشون درصدی از پولشونو بدهند تا اخر انها را نگه میدارند
تازه ترین اخبار