۰
اخبار بانك: بانک ایران زمین در راستای تاکید بانک مرکزی بر لزوم استفاده از سامانه سپام در استعلام ضمانتنامه بانکی ریالی و سهولت مشتریان استفاده از این امکان در فضای شبکه های اجتماعی این امکان را روی ربات خود راه اندازی کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانك، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور جلوگیری از برخی مشکلات و ابهامات و نیز به منظور اعمال نظارت و کنترل بیشتر از سوی این نهاد نظارتی، بانک ها و موسسات مالی موظف کرد به ازاي صدور هر ضمانتنامه بانکي، نسبت به اخذ يک شماره اختصاصي از سامانه پيام‌رساني الکترونيک مالي بانک مرکزي (سپام) اقدام کنند.

بر همین اساس بانکها و موسسات مالی موظفند هريک از رويدادهاي صدور، اصلاح، تمديد، پرداخت، خاتمه و ابطال ضمانت‌نامه‌هاي بانکي را مطابق با مفاد «دستورالعمل ناظر بر ضمانت‌نامه‌هاي بانکي (ريالي)» در اين سامانه ثبت کنند.

از این رو بانک ایران زمین با توجه به استقبال مشتریان و مخاطبین همچنین گسترش ارائه خدمات در فضای شبکه های اجتماعی این امکان را برای عموم مخاطبین فراهم کرده که از طریق ربات بانک ایران زمین ضمانت نامه های سپامی را استعلام گرفته و از صحت آن با خبر شوید. آدرس ربات بانک ایران زمین : http://t.me/izbonkbot
تازه ترین اخبار