۰
۹
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶

شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!

اخبار بانك: در حالی که امروزه بانک‌ها برای دادن وام در بهترین حالت سودهای ۱۸ درصدی را از مردم مطالبه می‌کنند، برخی بانک‌ها هم وام‌های چند ده میلیون تومانی با وام چهار درصد پرداخت می‌کنند؛ البته نه به صورت فوری.
شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!
به گزارش اخبار بانك به نقل از ایسنا، در همین راستا یکی از بانک‌های قرض‌الحسنه اقدام به ایجاد طرحی با تسهیلات ۴۰ و ۸۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد کرده است و متقاضیان می‌توانند به دوصورت واریز وجه ماهیانه یا میانگین حساب سالیانه از مزایای این طرح بهره مند شوند. این بانک با هدف تسهیل ازدواج جوانان اقدام به ایجاد طرح‌هایی به نام طرح یکم و دوم پیوند کرده که در طرح یکم، متقاضی با ایجاد حساب و واریز وجه طبق جدول پرداخت طرح می‌تواند از تسهیلات تا سقف ۴۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد بهره‌مند شود؛ به این صورت که در پرداخت تسهیلات بر اساس میانگین موجودی حساب، متقاضی طی سه سال هر سال با میانگین ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌تواند در پایان سال سوم تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی از این بانک دریافت کند. در طرح واریز ماهیانه نیز متقاضی می‌تواند در سال اول با واریز ماهیانه ۴۵۰هزار تومان، در سال دوم با واریز ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان و در سال سوم با واریز ماهیانه ۹۵۰ هزار تومان در پایان سه سال از مزایای این طرح استفاده کند. مدت زمان تکمیل موجودی در این طرح یک تا سه سال است و دوره بازپرداخت تسهیلات نیز ۳۶ ماهه است.این طرح همچنین قابل انتقال به اقوام درجه یک است. در طرح دوم پیوند مهر، متقاضی می‌تواند با میانگین موجودی سالیانه ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان طی دوره ۱۰ ساله و در پایان دوره از تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی این بض الحسنه استفاده کند. همچنین متقاضی می‌تواند در طرح واریز ماهیانه این قرض الحسنه، در سال اول ماهانه ۶۵۰ هزارتومان واریز و تا سال دهم با ۱۵ درصد افزایش در واریز وجه از این تسهیلات استفاده کند. متقاضی در این طرح در سال ابتدایی ماهیانه مبلغ ۴۵۰ هزار تومن واریز می‌کند و هر سال باید این مبلغ را ۲۶ درصد افزایش دهد تا در پایان سال دهم بتواند از تسهیلات ۸۰میلیون تومانی استفاده کند. مدت زمان لازم جهت تکمیل موجودی در این طرح ۵تا ۱۰ سال و دوره ی بازپرداخت تسهیلات نیز ۶۰ ماهه است. گویا این تسهیلات منافاتی با تسهیلات ازدواج دیگر بانک‌ها نداشته و متقاضیان می‌توانند از این وام‌ها به صورت همزمان استفاده کنند.
مشاهده نظر مخاطبان
United States
اگر سود پول واریز شده توسط مشتری را نیز حساب کنیم باز هم نرخی کمتر از 18 درصد بدست نمیاید / سالها برخی موسسات وبانکها چنین روشهایی را داشته اند
یاشار
با این همه شرط و شروط که گذاشتن عملا سود 4 درصد نیست . اینم ی نوع کلاه شرعیه که بانکها استادن در این کار
مسعود
Romania
بزک نمیر بهار بیاد
بیشتر شبیه یه جوکه:))
امیر
یکی بگه به نظرتون بعد 3سال 40میلیونی که میخواد به من بده من باهاش یه پراید میتونم بخرم؟
نعمت الله روستایی
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت شما عزیزان باید عزض کنم که این طرحهای ابکی بدرد خودشان می خورد شما دراین بازار آشفته مالی یک ماه آینده را نمی توانی تضمین بکنی آنوقت وعده سه سال و هشت سال بعد را می دهی فکرکردین مردم دوراز جان هالو تشریف دارن!
زیبا
من حتی حاضر نشدم تا آخرش بخونمش.اینا فکر میکنن مردم هنوز مثل قبل از کارشون سر درنمیارن. آقا خودتون احمقین
محمود
مضحکه . با این کارشون شعور مردم رو زیر سوال میبرند
وام با بهره واقعا ۴درصد برا خودشون هستش.....
تازه ترین اخبار