۰
۱۳
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳

خبر خوش برای سپرده‌گذاران کاسپین

اخبار بانك: عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از نشست مشترک اعضای فراکسیون متبوعش با وزیر اقتصاد را تشریح کرد.
خبر خوش برای سپرده‌گذاران کاسپین
به گزارش اخبار بانك به نقل از تسنیم، شهباز حسن‌پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده‌گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (17 آبان) وضعیت اکثر سپرده‌گذاران تا سقف 200 میلیون تومان تعیین تکلیف شده‌ است. وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا 10درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می‌شد این 10 درصد هم سریعاً به سپرده‌گذاران بازگردانده شود. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه‌ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست‌های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به‌صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه‌های اقتصادی اقدامات جدی صورت گیرد. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان با ابراز اینکه در این نشست موضوع مشکلات به وجود آمده در بحث مالیات بر ارزش افزوده نیز مطرح شد، گفت: در مواردی در 2 الی 3 مرحله از واحد‌های تولیدی مالیات بر ارزش افزوده دریافت شده که وزیر اقتصاد تصریح کرد به‌محض اینکه مشخص شود که از یک واحد تولیدی چند بار مالیات بر ارزش افزوده اخذ شده باید پول این واحد‌ها مسترد شود. نماینده مردم سیرجان در مجلس با اظهار اینکه اعضای فراکسیون در این نشست نظرات و پیشنهاداتی را در حوزه‌های اقتصادی به وزیر ارائه دادند، گفت: تلاش در جهت تراز مثبت صادراتی و انتقاد از واردات بی‌رویه، تلاش برای اجرای بودجه عملکردی، حل قطعی مشکل مال‌باختگان مؤسسات مالی و اعتباری و همچنین پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی از جمله پیشنهادات و خواسته‌های نمایندگان از وزیر اقتصاد در این جلسه بود.
مشاهده نظر مخاطبان
یکی لطفا ترجمه کنه، چیز جدیدی گفته شده که ازش بعنوان خبر خوش اسم برده شده !
الزهرا
چه خبر از دیگه تعاونی ها . همه کاسپین که فرشتگان نیست
بهمن
من بدبخت 700 ملیون خونمو فروختم گذاشتم تو کاسپین مجاز.بعد از یکسال بی خوابی و شرکت در این تحصن اون تحصن 200 ملیون بهم دادن. با این 200 ملیون تو کدوم دهاتی به من خونه میدن؟ خانمانسوزی به چی میگن؟
قاسم امید جلین
United States
سلام.بالای ده ها کامنت گذاشتیم
اخبار بانک عزیز
کاسپین فقط فرشتگان نیست.
لطفا درخوص سایر تعاونیهای زیرمجموعه کاسپین خبر تهیه فرمایید.....
امید جلین سپرده هاش بدن کسری و با اصل و سود به کاسپین کانورت شد ولی کاسپین پول نمیده.....
چرا در خبرها مینویسن همه سپرده گذاران ولی فقط فرشتگان خدمات می بینه.....!!!!!!
افضل توسی
Germany
با تشکر از اخبار بانک اگه این دفعه لایق بدونه نظرم را منتشر کنه .بابا هرروز خبر خوش برا فرشتگان و.... تمام مسولین هم وغم شان شده فرشتگان!!!! مگهماسپرده گذاران افضل توس به نظرتون نمیاییم یا ایرانی نیستیم که یک ماهه قول صد میلیونو دادید و فراموش کردید حالا نوبتی هم باشه نوبت افضل توس هست شما رو به خددابه فکر ما هم باشید ودلمونو خوش کنید
زانا
خبری از البرز ایرانیان نشد
مالباخته الزهرا
سلام به همگی.من به شعبه ای در مشهد مراجعه کردم گفتند برای الزهرا تا مرداد سال 97خبری نیست و پولهای شما سپرده یک ساله شده وفقط سودش قابل برداشت است که آن هم فعلا پول خبری نیست
Iran, Islamic Republic of
جهت اطلاع سپرده یک ساله با سود 10 درصد باز کردند .از ماه قبل سود را از 15 به 10 نغییر داده اند .
سپرده گزار تعاونی کلاهبردارالزهرا
خبر بسیار خوشی بود همه ذوق زده شدیم!مچکر
ث
United States
حسابها همه تا این ساعت مسدود بوده وهست خبر ازپول نیست چرا بیخودی حرف میزنید
رضا
Germany
بقیه تعاونیا ادم نیستن مگه فقط فرشتگان از بدر توس و الزهرای وامونده پس چی
سپرده گذار بدرتوس
Iran, Islamic Republic of
از شوك اين خبر مسرت بخش قلبم درد گرفته ....
اخه خبر به اين خوبي رو يك دفه ميگن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
حساب ها مسدود هست نه وام داریم نه مشکلی هست حساب ها رقم پایین هم مسدود هست و هر جا میریم جواب درست نمی دن
تازه ترین اخبار