۰
۲
اخبار بانک: سامانه سهام عدالت که به‌ منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از ابتدای آبان ماه امسال از دسترس خارج شده بود، از روز جمعه مورخ ۹۶.۰۸.۰۵ دوباره در دسترس مشمولان قرار گرفت.
به گزارش اخبار بانک به نقل روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، از یکم آبان ماه جاری به‌ مدت ۴ روز سامانه سهام عدالت به‌ منظور بروزرسانی سیستم و تغییرات لازم از دسترس عموم مشمولان سهام عدالت خارج شد که با پایان این زمان، از روز جاری (جمعه مورخ ۹۶.۰۸.۰۵) دوباره امکان ثبت شماره شبای بانکی و مشاهده صورت وضعیت دارایی در قالب نسخه ۴ نسخه جدید سامانه فراهم شد.

بر این اساس تمامی مشمولان سهام عدالت و بازماندگان فوت‌شدگان این سهام می‌توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی مشمولان در سامانه سهام عدالت، از صورت وضعیت مربوطه آگاه شوند و همچنین در صورتی که تا کنون شماره شبای حساب بانکی به این سامانه اعلام   ننموده اند، اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود کنند.

مشاهده نظر مخاطبان
احمد رضا مکتوبیان
با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بگم برای ثبت نام سهام عدالت به کافی نت می رویم میگوید هنوز سایتش باز نشده است. باید اخبار اعلام کند تا ما بتوانیم ثبت نام سهام عدالت کنیم. حالا ما ثبت نام نکرده سهام عدالت کی دوباره می توانیم ثبت نام کنیم. با تشکر از شما
امیر
Romania
اصلا خوب نیست باید450پول بدیم بخاطرچقدر
تازه ترین اخبار