۰
۸
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷
اطلاعيه جديد موسسه ملل

اعلام شرایط پرداخت وجوه کلان سپرده‌گذاران تعاونی وحدت

اخبار بانك: موسسه ملل اعلام كرد: بدینوسیله به اطلاع سپرده گذاران تعاونی اعتبار منحله وحدت می رساند با توکل بر عنایات خداوند منان موضوع احراز هویت آن دسته از سپرده گذاران که مانده حساب آنان تا سی میلیون ريال بوده و با توجه به اطلاعیه شماره4 به شعب تعاونی مراجعه و موفق به دریافت ملل کارت شده اند موجودی حساب آنان به کارت منتقل و امکان دریافت وجوه از شبکه بانکی و خرید از پایانه های فروشگاهی فراهم گردیده است.
اعلام شرایط پرداخت وجوه کلان سپرده‌گذاران تعاونی وحدت
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانك، موسسه ملل در اطلاعيه اي جديد اعلام كرد؛ سپرده گذاراني که به علت ازدحام جمعیت یا بسته بودن شعب تعاونی منحله وحدت به هر دلیل نتوانسته اند نسبت به احراز هویت و دریافت ملل کارت اقدام کنند می توانند در تاریخ های دوم، سوم و چهارم آبان ماه به شعب تعاونی مراجعه و ضمن ارائه مدارک و احراز هویت ،ملل کارت خود را دریافت نمایند.

همچنین به اطلاع سایر سپرده گــذاران که سپـرده آنان بیش از سی میلیـون ريال است می رساند با توجه به شناسایی میزانی از دارایی های تعاونی وحدت و هماهنگی با مراجع ذیصلاح٬ متعاقبا طی اطلاعیه بعدی که بعد از تاریخ های فوق الذکر می باشد نحوه مراجعه سپرده گذاران تعیین و اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است کار شناسایی و رفع مشکلات حقوقی، ثبتی، شهرداری، رفع تصرف و... از سایر دارایی های تعاونی اعتبار منحله وحدت در حال پیگیری جدی است که به محض حصول نتیجه برای دریافت خط اعتباری به بانک مرکزی اعلام و پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح مراتب به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.

همانگونه که در اطلاعیه های قبلی نیز اعلام شده است تمامی تلاش خدمتگزاران شما در موسسه اعتباری ملل این است که دراولين فرصت نسبت به ساماندهی و حل و فصل مشکل به وجود آمده اقدام نموده و سپرده گذاران محترم اطمینان داشته باشند که در راستای احقاق حق آنان پیگیری لازم به عمل خواهد آمد. در ضمن تقاضا می شود صرفا اخبار مرتبط را از طریق سایت www.melalbank.ir و کانال تلگرامی موسسه اعتباری مللMelal_bank_ir@ پیگیری نمایند.                                                              
مشاهده نظر مخاطبان
هم شما وهم آینده مردم خسته کردید شفاف صحبت کنید وامیدوارانه.زودترمبالغ بعدی رااعلام کنید تابه امانتی که در دستانتان داریم برسیم
علی
سلام امیدوارم هر زودتر مشکل سپرده گذاران حل شود.با تشکر
مالباخته ارمان وحدت
شما هنوز دارید در مورد سه میلیون حرف میزنید واقعا شما دیگه سه میلیون کارت بگیرید سه میلیون نقد بگیرید سه میلیون به حسابتون واریز شده سه میلیون از خودمون هست سه میلیون دستور غذایی هست بابا ما پانصد میلیون حساب داریم پول حلال زحمت کشیده هست سرمایه چهل سال زحمت شبانه روزی هست حساب سه میلیونی که شما دوماه دارید سر میدوید از سود پول ماه هست نه از جیب مبارکتون وقت نخرید ما که حلالتون نمیکنیم انقدرا بهمون ضرر رسونید ابرو هم برامون نذاشتید خدا بزرگ هست دستم بالا دست بسیار
تعاونی پیوند
خوش به حالشون...
ما کاسپینی ها هیچیمون مشخص نیست
زانا
Germany
آقای بانک تجارت چرا هیچ اقدامی نمیکنی برا البرز ایرانیان
هادی
United States
کار خوب وبانک تجارت میکنه
مگه دیوانه شده سری که درد نمیکنه و دستمال ببنده
که بعد مشتریان البرز ایرانیان بریزند تو شعباتش و دردسر درست کنند
بخدا ما که تمام رندگی مان در این تعاونی وحدت هست دیگه نمیدونیم چکار باید بکنیم و چقدر طول میکشه حداقل ایکاش ی زمانبندی کلی برای تمام سپرده گذاران میگفتند تا آنها هم میتونستند برنامه ریزی کنند.
چند روز پیش گفتن از مبالغ بالا شروع می کنند الان میگن در حال شناسایی اموال هستند پس کی از مبالغ بالا شروع کنند چند سال طول میکشه مردم مسخره کردنند
تازه ترین اخبار