۰
۴
اخبار بانک: روابط عمومی موسسه اعتباری نور با بیان اینکه اختلال پیش آمده در حساب های مشتریان رفع شده است اعلام کرد: از همه سپرده گذاران، مقامات و مسولین وزارتخانه ها، دستگاه ها و سازمان های ذیربط در سراسر کشور، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، در ادامه گزارش این موسسه آمده است: نرم‌افزار مربوط به نرم افزار حساب‌های مشتریان موسسه در حال بروزرسانی و یکپارچه سازی است و اختلال یک ساعتی پیش آمده در حساب مشتریان اصلاح و رفع شد و همه برداشت های حساب مشتریان به حسابشان برگشت داده شد.

این گزارش حاکیست: برداشت از حساب مشتریان به دلیل اختلال در انتقال دیتا یا اطلاعات حساب‌های مشتریان جهت اصلاح و بروزرسانی حساب‌های مشتریان رخ داده و این اقدام به منظور یکپارچه سازی و بروز رسانی نرم‌افرازهای مربوط به حساب‌های مشتریان موسسه مالی و اعتباری نور در سراسر کشور بوده است.

روابط عمومی موسسه نور ادامه داد: هیچ گونه مشکلی بابت برداشت از حساب مشتریان نیست و تمام وجوه برداشت شده به حساب مشتریان برگشت داده شد.

روابط عمومی موسسه اعتباری نور ضمن پوزش و عذرخواهی از همه سپرده گذاران محترم موسسه اعتباری نور اعلام کرد: از همه سپرده گذاران، مقامات و مسولین وزارتخانه ها، دستگاه ها و سازمان های ذیربط از جمله قوه قضاییه، نیروی انتظ‌امی، وزارت کشور، استانداران و فرمانداران و همه سروران عزیز در سراسر کشور، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
مشاهده نظر مخاطبان
استاددانشگاه
Germany
ما هم از مدیران وکارمندان موسسه اعتباری نور یکی از منظم ترین موسسه مالی کشور کمال تشکر وقدردانی داریم که امین سپرده گذاران مردم ایران زمین هستند
غلامرضا تقوی
Denmark
موسسه نور صاحب اختیار ومورد اعتماد ماست ولی ای کاش قبل از هر گونه اقدامی اطلاع رسانی بشه، اخه شوک وارد شدن به افراد مسن عواقب جبران ناپذیری به دنبال داره ! ارسالی از شهرستان نهبندان خراسان جنوبی
علیمردان خان
موسسه نور بنظرم حتا معتبرتر و منظم تر و مشتریمدارتر از بانک های دولتی هم میباشد.
محمد
موسسه نور عزیزم قبلش یه خبری بده دیگه ..
تازه ترین اخبار