۰
۱
اخبار بانک: سایپا بعد از انتخاب هیات مدیره، با کاهش ۴ درصدی قیمت سهام به بورس بازگشت و زیرمجموعه مهم آن یعنی سرمایه گذاری سایپا هم برنامه افزایش سرمایه ۲۵ درصدی داد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، در جریان معاملات امروز بازار سهام ، نماد سایپا بعد از برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده پنچ شنبه گذشته با کاهش 4 درصدی قیمت هر سهم باز شد.

 "خساپا" در مجمع اقدام به معرفی 5 عضو حقوقی هیات مدیره شامل سرمایه گذاری رنا، صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سرمایه گذاری کارکنان سایپا و توسعه سرمایه رادین هستند.

براساس این گزارش، زیرمجموعه مهم سایپا یعنی سرمایه گذاری سایپا ( که سایپا مالک 68.5 درصد آن است ) نیز در حالی تیر سال جاری اقدام به افزایش سرمایه 75 درصدی از سود انباشته کرده که برنامه افزایش سرمایه دیگری را در پیش گرفته که شامل 25 درصد است.

به این ترتیب، "وساپا" طبق مصوبه 15 مرداد سال جاری هیات مدیره و با هدف سرمایه گذاری در بورس، سرمایه بیش از هزار و 67 هزار میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به بیش از هزار و 334 میلیارد تومان برساند.

مشاهده نظر مخاطبان
محمد
خساپا بدون هیچ گونه تحلیلی و کارشناسی پس از باز شدن سهم قیمت رو پایین آوردن و این روش جدید بورس ایران است که پول سهامداران خرد را به تاراج می برند. گردن کلفت ها عجب بازی کثیفی را در پیش گرفته اند .
تازه ترین اخبار