۰
۷
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷
اندر حکایت تبلیغات ارزش افزوده پیامکی؛

نیم میلیارد درآمد و 6 میلیون جایزه در یک برنامه صدا و سیما!

اخبار بانک: برنامه های تلویزیونی از تبلیغات پیامکی ارزش افزوده درآمد های میلیاردی در ماه کسب می کنند و جایزه اندکی می دهند.
نیم میلیارد درآمد و 6 میلیون جایزه در یک برنامه صدا و سیما!
به گزارش خبرنگار اخباربانک، پیامک های ارزش افزوده همچنان توسط اپراتورهای تلفن همراه ارسال می شود و درآمدهای میلیاردی از این راه نصیب گردانندگان می شود.
در این بین صدا و سیما که همواره از کمبود بودجه گله مند است مسابقات و برنامه های بسیاری برای جذب درآمد از این راه را تدارک می بیند.
پیامک های ارزش افزوده اینگونه هستند که شرکت و یا سازمانی با ارسال پیامک به مخاطبان هزینه ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان از مخاطب دریافت کرده و این پیامک ها معمولا روزانه ارسال و همه روزه نیز این هزینه به حساب مشترک نوشته می شود.
اما هیچ گاه گزارش دقیقی از پیامک های ارسالی توسط مخاطبان شرکت کننده در این برنامه ها که می توان به راحتی درآمد حاصل از آن را محاسبه نمود مخابره نمی شود.
روز گذشته برنامه مشاوره شبکه آموزشی که همه روزه مسابقه ای پیامکی (ارزش افزوده) در برنامه قرار می دهد تعداد شرکت کننده در برنامه را ناخواسته اعلام کرد.
در هنگام قرعه کشی برای مشخص شدن برندگان دوربین بر روی لب تاپ مجری رفت و میهمان برنامه نیز باید از بین حدود ۲۰۷ هزار شرکت کننده برندگان را مشخص می کرد.
هزینه شرکت در مسابقه نیز برای هر پیامک ۱۲۰ تومان در نظر گرفته شده و با یک حساب سرانگشتی درآمدی۲۵ میلیون تومانی تنها از یک برنامه نصیب تهیه کنندگان می شود.
حال اگر این برنامه ۲۰ روز در ماه پخش شود درآمد حاصله ۵۰۰ میلیون تومان می شود اما جالب است بدانید این برنامه در روز تنها ۲۰۰ هزار تومان به برندگان جایزه می دهد که در ماه عدد ۴ میلیون تومان بدست می آید.
البته در پایان ماه هم یک برنده ۱۵ میلیون ریالی به یکی از شرکت کنندگان پرداخت می شود، همانطور که مشاهده می کنید درآمد این برنامه در ماه حدود نیم میلیارد تومان است اما جایزه تعیین شده کمتر از ۶ میلیون تومان می باشد!
مشاهده نظر مخاطبان
اعتماد کرده به تبلیغات تلوزیون
مثل تبلیغات پدیده شاندیز که سود سرشار ان به جیب صدا وسیما رفت .وبدبختی ان نصیب مردمی شد که به تبلیغات صداوسیما اعتماد کرده بودند . راستی از ان پول تبلیغات هنوز اگه مانده از زندگی مردمی که گرفتار شده اند برنامه ای بسازید .ببینید با تبلیغات چکار کرده اید
محمد رئالی
شما مالیات پیامک بانکی هم حساب کنی سر به ملیارد میزنه
محمد
ااین برنامه در خوش بینانه ترین حالت حدود20هزارنفر مخاطب داره.و موضوع فوق اصلا صحت نداره.
من هرروز این برنامه را میبینم و مجری هم برای قرعه کشی تب لت را نشون میده.
محمد
ااین برنامه در خوش بینانه ترین حالت حدود20هزارنفر مخاطب داره.و موضوع فوق اصلا صحت نداره.
من هرروز این برنامه را میبینم و مجری هم برای قرعه کشی تب لت را نشون میده.
حاج علی
خیلی ها نون حلال بدون زحمت میخورن!! حرفم بزنی میگن حلال بوده!!
کلاه شرعی درست میکنند
علی
خدا را شکر که این بار به ما بانک یها گیر ندادن
تازه ترین اخبار