۰
۲
چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲

هفته آینده منتظر بازگشایی نماد بیمه دی هستیم

مدیرعامل بیمه دی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این شرکت در تاریخ 23 شهریور ماه گفت: اسناد مالی و قانونی به فرابورس تقدیم شده و هفته آینده منتظر بازگشایی نماد این شرکت هستیم.
به گزارش پایگاه خبری «اخبار بانک» به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دی، سید مجید بختیاری اظهار داشت: با ارائه صورت‌های مالی ۱۳۹۲ و گزارش حسابرسی شرکت بیمه دی به فرابورس، نماد این شرکت بازگشایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت بیمه دی افزود: پس از چندین ماه تلاش بی‌وقفه مدیران و پرسنل بیمه دی برای شفاف سازی حساب‌های شرکت، عمده خسارت‌های معوق و بدهی‌های شرکت پرداخت شده و هم‌اکنون بیمه دی در وضعیت مناسبی در صنعت بیمه قرار دارد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این شرکت در تاریخ ۲۳ شهریور ماه گفت: اسناد مالی و قانونی به فرابورس تقدیم شده و در هفته آینده منتظر بازگشایی نماد این شرکت هستیم.

بختیاری ضمن تشکر از حمایت‌های ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل بانک دی و نیز نظارت عالمانه رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای رفع مشکلات گذشته گفت: برنامه‌های ویژه‌‌ای در جهت افزایش فروش در سال جاری ترسیم کرده‌ایم که با انضباط شکل گرفته در شرکت و کار حرفه‌ای همکاران به این مهم دست خواهیم یافت.

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دی افزود: با حمایت‌های ویژه سهامداران توانگری مالی شرکت در آینده نزدیک در سطح مناسبی قرار خواهد گرفت و این نوید را به سهامداران می‌دهیم که با انضباط مالی شکل گرفته و جذب پرتفوهای جدید، مشکلات بیمه دی پایان یافته و این شرکت در مسیر رشد و سوددهی مناسب قرار خواهد گرفت.
مشاهده نظر مخاطبان
جلال
Iran, Islamic Republic of
انشالله خداکنه تمام شرکتهای بیمه توانگری مالی خوبی داشته باشن تا بیمه گذاران به مشکل برنخورن
تقصیر بیمه مرکزیه که بیمه گذاران برای انتخاب شرکت بیمه ای خود ئچار سردرگمی بشن
ان شاألله بقیه شرکتها هم مثل بیمه آسیا و ایران بشن!
تازه ترین اخبار